Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 94)

Натуральний блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні можна в інтерне...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22081 Розмір каменів: 5Х3Х1.9mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синій сапфір Огранка овал 4.4*2.9мм Характеристика: Код товару: Е21997 Вага: 0.24Ct Розмір каменя: 4.5*3.4*1.88мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітлен...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.5*3.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь жовтий турмалін (тсилаізит) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21783 Вага: 0.24ct Розмір каміння: 5.1X3.8Х1.94мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.1*3.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений турмалін (поліхромний) пара багет 4*2мм купити в Україні Код товару: Е22137 0.24Ct Розмір каменів: 3.96*1.99*1.7мм, 3.92*1.98*1.6мм Огранювання: багет Чистота: VS Обробка: UNHEAT...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4*2мм |
| Форма огранювання: | багет |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний малиновий гранат Малаві 3.5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21630 Розмір каменів: 3.5Х3.5Х2mm Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві Твердість: 7...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 3.5мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22101 Розмір каменя: 3.5*3.36*2.3мм. Огранка: круг/овал Колір: синій Чистота: VS2 Вага: 0.23Ct Походжен...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.4мм, 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний оранжевий (помаранчевий) сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14784 Розмір каменя: 4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка:...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Жовто-Зелений поліхромний турмалін (верделіт) багет 4.9*3.3мм купити в Україні Код товару: Е22054 Розмір каменів: 4.9*3.3*1.7мм Огранювання: багет Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, жовтий |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | багет |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Цена указана за 1шт Код товара: Е14338 Размер камней: 5.1 X 3.1 X 2.2 mm Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мари...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5.1*3.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е22135 Размір каменя: 2.97*2.97*2.4 mm 0.21Ct Огранування: кругле ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.21Ct і розміром 3.7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18002 Розмір каменя: 3.3мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Вогняний Мексиканский Опал купити в Україні Характеристика Код товара: Е22178 Розміри: 4*4*2.5мм Огранка: круг Колір: оранжевий мультиколор Похо...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | оранжевтй |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |



















.png)
























