Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 92)

Синьо-фіолетовий натуральний поліхромний сапфір 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22154 Вага: 0.2Ct Розмір каменя: 3.4*3.4*2.4мм. Огранка: круг Колір: син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Смарагд огранка овал вагою 0.2Ct і розміром 4.9*3.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каме...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.9*3.1мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Смарагд огранка овал вагою 0.2Ct і розміром 4.78*3.24мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія ка...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.78*3.24мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Синій сапфір Огранка груша 4.4*3.4мм Характеристика: Код товару: Е22047 Розмір каменя: 4.4*3.4*1.7мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітленні) Чистота:...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.4*3.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синій сапфір 2.9-2.95мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е152181 Розмір каменя: 2.9-2.95mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI1 Об...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний оранжевий турмалін (дравіт) 3.6мм купити в Україні ' Код товара: Е21821 Розмір: 3.6*3.6*2.4мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Твер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21996 Розмір каменя: 4*3*2мм Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1/VS2 Обробка: HEA...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара синіх поліхромних сапфірів 2.7мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22094 Вага: 0.29Ct Розмір каменя: 2.7*2.6*2.16мм, 2.65*2.55*2.2мм Огранка: квадрат принцеса ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Натуральний рожевий турмалін (рубеліт) 4мм купити в Україні Код товару: Е22102 Розмір: 4*4*2.9мм Вага: 0.29Ct Огранка: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Нігерія Тверд...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний золотисто-жовтий сапфір 4мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е22026 Розмір каменя: 4*4*27мм Огранка: круг Колір: яскраво-жовтий Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір 4мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21857 Розмір каменя: 3.98*2.45мм Огранка: круг Колір: яскраво-жовтий Чистота: VS П...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22131 0.28Ct Розмір каменя: 5Х3Х2.1mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 4.3мм Код товара: Е22051 Размер камней: 4.3*4.3*2.9 мм Огранка: кругла Чистота: VS1 ( невеличкі внутрішні включення і мікро тріщини) Обработка: UNHEATED Происх...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, білий |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір Огранка овал 4.4*2.9мм Характеристика: Код товару: Е18052 Розмір каменя: 4.4*2.9*2.3мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний (фото зроблені при різному освітленні) Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.4*2.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22055 Вага: 0.28ct Розмір каміння: 4.9X3.9Х2.1мм Огранювання: овал Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15627 Розмір каменя: 5* 3.82 мм Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEAT...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | груша |



















.png)

























