Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 93)

Синій сапфір 5.5*3мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22207 Вага: 0.27ct Розмір каменя: 5.5*3*1.7мм. Огранка: груша Колір: синій Чистота: VS Походження ка...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.5*3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь поліхромний турмалін (верделіт) 4мм купити в Україні Код товара: Е17014 Размер камней: 4мм Огранка: круг Чистота: VVS Обработка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Не знаєте де купити рідкісний натуральний помаранчевий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити червоні, помаранчеві сапфіри з провінції Сонгеа в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете пот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не знаєте де купити рідкісний натуральний помаранчевий Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити червоні, помаранчеві сапфіри з провінції Сонгеа в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете пот...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 4.3*3.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Зелений турмалін (верделіт) багет 5.1*2.7мм купити в Україні Код товару: Е17141 Розмір каменів: 5.1х2.7мм Огранювання: багет Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Ні...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.1*2.7мм |
| Форма огранювання: | багет |

Дорогоцінний камінь гранат 3.25мм квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21888 Розмір каменів: 5Х3Х2.1mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний світло-зелений сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21609 Вага: 0.26 Карат Розмір каменя: 4.1*4.1*2.2mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чист...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого синього кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е21855 Розмір каменів: 4*3.8*2.2мм Огранювання: серце Колір: як на фото ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 3.25мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22093 Розмір каменя: 3.25*3.2*2.6мм. Огранка: квадрат Колір: синьо-блакитний ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.25Ct і розміром 4.3мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.25Ct і розміром 4.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каме...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм, 4.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21347 Размір каменя: 3.1 mm Огранування: кругле Колір: як на...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е17267 Размір каменя: 3.1 mm Огранування: кругле Колір: як на...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний оранжевий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14783 Розмір каменя: 3.9mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 3.8мм купити в Україні Код товара: Е17045 Размер камней: 3.8мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Ниге...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |



















.png)

























