Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 56)

Код товара: е1244 Размер камней: 7,8 X 6.7 X 4.5 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: оранжевый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевый |

Код товара: Е1132 Размер камней: 8 X 7 X 4.4 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: зеленый Чистота: TRANSLUCENT Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 8*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1106 Размер камней: 7 X5.0 Х4.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанный) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 6.8мм круг Код товара: Е22099 Размер камней: 6.8*6.8*3.8 мм Огранка: кругла Чистота: VS2/2 Колір: світло-блакитний (ice) Обработка: UNHEATED Происхождение камней:...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 5.9мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21535 Розмір каменя: 5.9*3.3мм. Огранка: круг Колір: синій (фото зроблені при різному освітле...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Зелений агат овал : ціна, фото, каталог Код товару: Е21065 Розмір: 7.99*5.85х3.1мм Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Обробкп: UNHEATED Походження: Ботсвана Твердість: 7 ....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір круг 5.87мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21548 Розмір каменя: 5.87*5.87*3.37мм Огранка: круг Колір: яскравий жовтий Чис...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь гранат пара 5*4мм овал купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1107 Размер камней: 5 X5 Х3 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22128 19.6Ct Розмір каміння: 28X15.3Х6.5мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений зелений аметист 19.45Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У наш...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 21*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Величезний Овайхі Опал без огранки 88Ct купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь блакитний Овайхі опал без огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 32*30мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Жеода фіолетового агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 60*55мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Смарагд кристал без огранки вагою 18.5Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбіі. Відсутні сліди будь-якої обробки каменя. Характеристик...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 19.7*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 17Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральн...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Моріон- сильний енергетично мінерал, який здатний захистити від негативу, перетворити негативну енергетику (особливо приміщення) в позитивну. Це камінь- оберіг житла, його рекомендують брати з собою, якщо людина переїзжа...
| Камінь: | раухтопаз, моріон |
| Колір каменя: | коричневый, чорний |
| Розмір каменя: | 43*33мм |
| Форма огранювання: | без огранки |



















.png)

























