Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 59)

Натуральный Желтый Мексиканский Опал купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень желтый опал круглой огранки, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камен...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 15мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Колекційний аметист 11,1Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15845 Розмір каменів: 18.53*12.36*7.96mm. Огранювання: овал Колір: як на фото Чистот...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 18*12мм |
| Форма огранювання: | овал |

☑️Артикул: е21687 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 11.1Ct ☑️Розмір: 29*10*4.3мм ☑️Колір: коричневий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 29*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 11.09Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 14*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Болдер опал купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний болдер опал (короїт) з округу Квінсленд, Австралія. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним доповненням колекції мінералів. ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 18.4*11.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |
| Країна: | Австралія |

Натуральний аметист 10.58Ct купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е15995 Розмір каменів: 16.6*12.8*9mm. Огранювання: овал Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 16.6*12.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика каменю: Код товару: Е22118 Вага каменю: 10.7Карат Розмір каменю: 24*14*5.6мм Колір каменю: коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 24*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Болдер опал з Мексики (Халіско) купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний інвестиційний болдер опал (короїт) з штату Халіско, Мексика. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним доповне...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 30*8.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний Лондон топаз 19*8мм (октагон) - Відео, сертифікат Код товару: Е15045 Розмір каменів: 18.64*7.93*6.74мм Огранювання: октагон Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: необроблений, негрітий Пох...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 19*8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний аметист 13.8мм кушон (подушка) Код товару: Е21726 Розмір каменю: 13.8*13.8*9мм Колір рожево-фіолетовий Огранювання: кушон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 13.8мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е14931 Розмір каменю: 19.7*13.3мм Колір фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Т...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 19.7*13.3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е1124 Размер камней: 8.3 X 6.3 X 4.0 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: черний Чистота: Opaque Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Натуральний родолит гранат без огранки 8.2*8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22020 Розмір каменів: 8.2Х8Х3.5mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому світлі) Обр...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 8.2*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний піроп гранат без огранки 7*6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22040 Розмір каменів: 7Х6Х3.7mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому світлі) Обробка: ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 7*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень Лондон топаз (пара) на серьги купить в Украине. Не знаете где купить пару Лондон топазов, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный кам...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін 9.3*6.8мм купити в Україні овал Артикул: Е14969 Розмір каміння: 9.3X 6.8Х4.5мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.3*6.8мм |
| Форма огранювання: | овал |



















.png)

























