Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 53)

Код товару: Е22060 Розмір каменя: 8*8*5.4мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е1044 Вага:2.2 Cts Розмір:14.2 x 8.19 x 4.8MM Огранка: груша Колір: мультиколор Походження: Ефіопія .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 14*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Великий Натуральний Смарагд огранювання овал кабошон вагою 2.2Ct (2.2 Карата) і розміром 9*7мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий,...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |
| Країна: | Замбія |

Натуральний піроп гранат без огранки 9.8*5.7мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21468 Розмір каменя: 9.8Х5.7Х3.5mm. Огранювання: немає Чистота: VS1/2 (фото зроблено при яскравому світл...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.8*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рубін (круг) 6.8мм купити в Україні: ціна, фото Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ог...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е21059 Розмір каменя: 8X8Х4.8мм Огранювання: квадрат (принцеса) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Дорогоцінний камінь малиновий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14964 Розмір каміння: 9.1X7.6Х4.6мм Огранювання: овал Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.1*7.6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21645 Розмір каменя: 9*7*4.5мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь бурштиново-жовтий турмалін 9.3*7.2мм купити в Україні груша Артикул: Е15522 Розмір каміння: 9.3X 7.2Х5.6мм Огранювання: груша Чистота: VS-1 Обробка: UNHEATED По...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | жовтий, золотистий |
| Розмір каменя: | 9.3*7.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товару: Е14768 Розмір каменю: 9*9*5мм Колір фіолетовий Огранювання: восьмикутник Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 9*9мм |
| Форма огранювання: | восьмикутник, фантазійна |

Дорогоцінний камінь рубін 7.5мм круг купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е21399 Размер камней: 7.6X7.4Х5мм Огранка: октагон Чистота: VVS Обработка: UNHEATE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.6*7.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь рубін у формі серця купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін 18*4мм купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14967 Розмір каміння: 18X4Х4мм Огранювання: без огранки Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 18*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21708 Розмір каменя: 8.1*8.1*5.27мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь рубін 7.9*6мм октагон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристраст...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7.9*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |



















.png)

























