Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 191)

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Код товара: Е14339 Размер камней: 4.5 X 3.0 X 2.4 mm Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мария Твердост...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 4.5*3.0мм |
| Форма огранювання: | овал |

Аквамарин купить в Украине: цена, фото, каталог камней Цена указана за 1шт Код товара: Е14344 Размер камней: 3.0 X 2.0mm Огранка: круглый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 3.0мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подбер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е12757 Размер камней: 3X3Х2.2 - 3 X3Х 1.5mm. Огранка: квадрат Цвет: как на фото Чистота: VS-SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Согнеа, Африка Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Рожево-фіолетовий не грітий поліхромний сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22032 Вага: 0.14Ct Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: рожево-фіол...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е12752 Размер камней: 3X2.3 - 3 X 1.3mm. Огранка: круглая Цвет: желтый Чистота: VS-SI (наличие небольших природных микровключений, которые на фото не передать) Обработка: HEATED Происхожден...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 2.8мм кабошон в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е15244 Размір каменя: 2.8 mm Огранування: круг кабош...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний рожевий турмалін (рубелліт) 3.3мм купити в Україні ' Код товару: Е21991 Розмір 3.3*3.3*1.5мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Нігерия Тверді...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 3.63мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Цена за 1 шт! Код товара: Е11832 Размер камней 2.7 X 5 X 2.3 – 2.2 X 4.2X 1.8 mm. Огранка: маркиз Цвет: Green Чистота: VS – SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Колумбия Твердость: ...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь сапфір 2.5мм квадрат купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14705 Розмірр: 2.5*2.5*1.6-2.6*2.6*2.0mm. Огранування: квадрат Колір: як на фото Чистота...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Натуральний ніжно рожевий сапфір 2.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Ціна за 1шт Код товару: Е15739 Розмір каменя: 2.8-2.87мм Огранка: круг Колір: як ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.85мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Цена за 1шт Код товара: Е12775 Размер камней: 2.7 X 2.0 - 2.5 X 1.8 mm Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |



















.png)
























