Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 185)

Характеристика: Код товару: Е17001 Розмір: 5*4mm. Колір: синій поліхромний Огранка: овал Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження каміння: Австралія Твердість: 9 За бажання...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Купить драгоценный камень Эфиопский опал в Украине: цена, фото Роскошный радужный опал, прозрачный с разноцветными бликами при попадании лучей света на камень. При вечернем освещении камень имеет много синих отте...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8*5.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный камень Лондон топаз купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Лондон топаз, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень топаз ...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.48мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21711 Розмір каменя: 4.43*4.48*2.85мм. Огранка: кругла Колір: си...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Цейлонський блакитний сапфір 5.8*4.1мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15930 Розмір каменя: 5.8*4.1мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитний (поліхро...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.8*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Пара синіх Цейлонських сапфірів 3.2мм грушакупити в Україні Характеристика: Код товару: Е21188 Розмір каменя: 3.2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походження каменя: Цейло...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Натуральный камень хризолит (перидот) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хризолит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень хриз...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень гранат купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень гранат в...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4*4мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15375 Розмір каменя: 4*4*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.98*3.98мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15376 Розмір каменя: 3.98*3.98*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Зелені агати форми кабошон: ціна, фото, каталог Ціна вказана за 1шт! Код товару: Е15267 Розмір каменя: 4х2.56мм Огранка: кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бот...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21293 Размір каменя: 2.98-3.02 mm Огранування: кругле Колір: як н...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал 6.5*5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 6.5*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень хризолит (перидот) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хризолит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень хриз...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не грітий Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15987 Розмір каменя: 4*4мм. Огранка: квадрат октагон Колір: син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |
| Країна: | Австралія |



















.png)

























