Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 187)

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15541 Розмір каміння: 5.1*4.0мм Огранювання: овал Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 5.0*4.0мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подбер...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний зелено-блакитний турмалін індіголіт купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17148 Розмір каміння: 5*4.1мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Нігерія |

Двокольорові необроблені сапфіри купити в Україні Натуральні сапфіри надзвичайної краси. Двоколірні не нагріті сапфіри в огранюванні овал і груша розміром 5 * 4 мм. Кожен кам...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, двокольоровий, жовтий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | груша, овал |

Код товара: Е15195 Размер камней: 4.4mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 4.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21185 Размір каменя: 3 mm Огранування: кругле Колір: як на фото ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Двухцветный Арбузный Турмалин октагон купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в ...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.3*4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Драгоценный камень Падпараджа сапфир оранжевого цвета: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14453 Размер камней: 4.4X 3.4mm. Огранка: овал Цвет: красно-оранжевый Чистота: VS Обработка: UNHEATED ...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | оранжевый |
| Розмір каменя: | 4.4*3.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень аметист купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Бразильский аметист, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень аметист&n...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь синьо-зелений турмалін (індіголіт) купити в Україні Артикул: Е21060 Розмір каміння: 5 X 4Х2.45мм (увага, фото збільшене для детальності) Огранювання: овал Колір: блакитний з морським ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.3Ct і розміром 5.8* 4.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфолог...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.8*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.3Ct і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Чистий Натуральний Смарагд огранювання квадрат преміум класу вагою 0.39Ct (0.39 Карата) і розміром 4.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуаль...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.39Ct і розміром 6.1* 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Характеристика: Код товару: Е18110 ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний оранжевий (помаранчевий) сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14906 Розмір каменя: 4.5*4.5*2.6mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Не грітий Синьо-блакитний поліхромний сапфір 5.3*3мм багет купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18111 Розмір каменя: 5.3*3мм. Огранка: багет Колір: синьо-блакитний Чистота...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, синій |
| Розмір каменя: | 5.3*3мм |
| Форма огранювання: | багет |
| Країна: | Мадагаскар |



















.png)

























