Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 180)

Характеристика: Код товара: Е15162 Вага: 0.78Ct Розмір : 4.0мм. Огранування: круг Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження: Танзанія Твердість: 7 .....
| Камінь: | цаворит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е130053 Размер камней: 10.1Х3.6Х2.5мм Огранка: октагон Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |

Характеристика: Код товара: Е15161 Вага: 0.78Ct Розмір : 3.95-4.0мм. Огранування: круг Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Танзанія Твердість: 7 ...
| Камінь: | цаворит |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого блакитного кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е15725 Розмір каменів: 6*6мм Огранювання: серц...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зеленый |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | серце |
| Країна: | Австралія |

Натуральний рубін 5мм круглої огранки купити в Україні Рубін діаметром 5мм купити в Україні. Це ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й ограновані в класичній круг...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Не знаете где купить редкий натуральный желтый Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить желтые сапфиры в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4.8мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15556 Розмір каменя: 4.8*4.7*4.0мм. Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні хризоліти овал пара на сережки Купити пару хризолітів овальної форми Характеристика Код товара: Е17276 Розмір: 5.1Х4.1Х2.6mm. Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VVS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | перидот, хризоліт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Камень Верделит: цена, фото, купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Украине можно в интернет ма...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень топаз огранка сердце купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Топаз в форме сердца, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень топаз&nb...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | сердце |

Натуральний камінь: Чорний Опал Преміум Класу 0.72Ct купити в Україні Купити дорогоцінний камінь чорний опал в Києві Характеристика Артикул: Е15317 Розмір каменя: 8.92 X 6.7&nbs...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 8.92*6.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь синьо-зелений турмалін (індіголіт) купити в Україні Натуральний блакитний турмалін привезений з Нігерії неодмінно стане основним джерелом натхнення при створенні власного ювелірно...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | синьо-зелений |
| Розмір каменя: | 8*3.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Характеристика: Код товару: Е15887 Розмір: 5*mm. Колір: синьо-зелений Огранка: кругла Чистота: VS1 Обработка: HEATED Походження каміння: Австралія Твердість: 9 За ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камі...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | розовий |
| Розмір каменя: | 6*4.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не грітий Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4.5мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15643 Розмір каменя: 4.5*4.5мм. Огранка: квадра...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий, синій |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |

Код товара: Е130033 Размер камней: 5.7X 3.8мм – 5.9Х4.2 Огранка: овал Чистота: SI1-SI2 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Замбия Твердость: 8 .....
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5.9*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |



















.png)
























