Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 26)

характеристика: Код товару: Е15997 Розмір каменів: 10.8*7.6*5.4мм Огранювання: немає Колір: оранжево-коричневий в тіні, мандариново-вогняний на сонці Чистота: Translucent Обробка: UNHEATED Походження камені...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 10.8*7.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь рубін 10*8.0мм овал купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору малиново-червоний. Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті ще й огранен в формі овалу. Натурал...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14024 Размер камней: 7 x 5 x 3.5 - 7 х 5.2 х 3.5 mm Огранка: багет (прямоугольник) Цвет: как на фото Чистота: VS-SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 9 Магические сво...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | багет |

Натуральний піроп гранат без огранки 9.2*8.7мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21980 Розмір каменя: 9.2Х8.7Х4.8mm. Огранювання: немає Чистота: VS1/2 (фото зроблено при яскравому світл...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9.2*8.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зоряний рубін з астеризмом 9*7мм кабошон купити в Україні Натуральний рубін з ефектом астеризму (іноді через відсутність темних червоних відтінків геммологи з Гемцентру України називають його "...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний, рожевий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1005 Вес:3.47Ct Размер:9.8 X 9.4 X 4.3мм Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товара: Е1140 Размер камней: 10.4 X8.5 Х 3.7 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Натуральний сапфір 9.4*7.6мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 3.5 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, о...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.4*7.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1101 Размер камней: 7 X6 Х3.5 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Натуральний сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15278 Розмір: 8*6*5мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки Колір: синьо-ж...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-зелено-жовтий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 3.35 Карата розміром 9.9*7.8мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього к...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.9*7.8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний піроп гранат без огранки 15.3*5.9мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21445 Розмір каменя: 15.3Х5.9Х4.6mm. Огранювання: немає Чистота: VS1/2 (фото зроблено при яскравому сві...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 15.3*5.9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний Альмандін гранат без огранки 8*7.8мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21588 Розмір каменя: 8Х7.8Х4.9mm. Огранювання: немає Чистота: VS1(фото зроблено при яскравому світлі) Обр...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 8*7.8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний сапфір без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е15279 Розмір: 10*7*5мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки Колір: синьо-...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-зелено-жовтий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний оранжевий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15961 Розмір каменя: 12.5*7.2mm. Огранка: кушон Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | оранжевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 12.5*7.2мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний камінь спессартин гранат 8.2*7.7мм серце купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Ук...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 8.2*7.7мм |
| Форма огранювання: | серце |









































