Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для льва
Для льва (text_page 24)

Звездчатый Рубин (звездный рубин) с сертификатом купить в Украине. Натуральный рубин с эффектом астеризма розового цвета (из-за отсутствия темных красных оттенков геммологи из Гемцентра Украины ...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 9*7.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний колекційний цитрин з аметриновыми нотками 13.3*9.5мм купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Цей сонячний камінь добутий в Бразилії і огранований в країні видобутку. ...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 13.3*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 4.21 Карата розміром 10.85*8.67мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синьог...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний сапфір 9.1*8.7мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огранований&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.1*8.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 4.15 Карата розміром 11.3*8.95мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього коль...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11.3*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний цитрин пара серце купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15947 Розмір каменів: 8.6*8.2*5.5мм, 8.5*8.3*5.5мм Огранювання: серце Колір ж...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8.6мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21912 Розмір каменя: 23x17х16.5mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походжен...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 23*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика Код товара: Е22170 39Ct Розмір: 33*23.2*6.8mm. Огранка: кабошон Колір: білий/беж Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topgems В...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 33*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | зелений, сірий |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 28*14мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 28мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Натуральний камінь сердолік з Ефіопія без огранки купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь сердолік огранки кабошон, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сердолі...
| Камінь: | сердолік |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 21*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, жовтий |
| Розмір каменя: | 27*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Код товару: МК10144 Довжина: 47-51см (регулюється) Камінь: ефіопський опал Розмір каменів: 3 мм - 6мм Вага: 33Ct .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор, блакитний |
| Розмір каменя: | 23*17мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |









































