Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 23)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15699 Розмір каменів: 9.04*9.04*5.2мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEAT...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь турмалін купити в Україні серце Артикул: Е15432 Розмір каміння: 9.5X 8.4мм Огранювання: серце Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: 7,5 ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 9.5*8.4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товару: Е15546 Розмір каменя: 10*8*4.5мм Колір: блакитний Огранування: овал Чистота: VVS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21502 Розмір каменя: 8*8*5.7мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 10*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Код товару: Е21883 Розмір каменя: 8.1*8.1*5.4мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS1/2 Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е15585 Розмір каменів: 27.8Х3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 28*3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) хамелеон з сертифікатом купити в Україні Натуральний зелений турмалін з ефектом зміни кольору. Камінь хамелеон. При денному освітленні зелено-жовтий, при вечірньому освітленні - жовтий. ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15700 Розмір каменів: 9*9*4.8мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED П...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний цитрин в огранці серце купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Дорогоцінний камінь цитрин фантазійної огранки серце розміром 8.6мм в насиченому золотисто-жовтому коль...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 9мм |
| Форма огранювання: | серце |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е17062 Розмір каменів: 12х4 х3.6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21476 Розмір каменя: 8*8*5мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товару: Е15033 Розмір каменя: 8*8мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VVS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Код товару: Е15693 Розмір каменів: 8.9*8.9*5.5мм Огранювання: круг Колір жовтий Чистота: VS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 8.9мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Зелений дорогоцінний камінь турмалін (верделіт) купити в Україні Характеристика: Код товару: Е14968 Розмір каменів: 13.4 * 4.7* 3.6mm. Огранювання: октагон Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 13.4*4.7мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е22060 Розмір каменя: 8*8*5.4мм Колір: блакитний Огранування: кругле Чистота: VS Обробка: HEATED Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | кругла |











































