Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для близнюків
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіаку Близнюки: каталог, фото, купити в Україні. Камені талісмани для Близнюків. (text_page 21)
Яке каміння підходить Близнюкам по гороскопу? Топ 10 каменів для Близнюків.

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21916 Розмір каменя: 14.3x13.5х13.2mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 14.3*13.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 22мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Код товара: Е21300 Размер камней: 29.5Х21Х5ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED Прои...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 30*21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 29*13мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21325 Розмір каміння: 15.6X15Х14мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 15.6*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21324 Розмір каміння: 16X12Х12мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21915 Розмір каменя: 21x15х10mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Камінь просверлен - готовий кулон Код товара: Е21299 Размер камней: 30Х15Х7ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent О...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 30*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Малахіт пара груша кабошон: ціна, фото, купити в Україні Малахіт- камінь, що допомагає привернути до себе людей. Він додає чарівності, розкриває харизму людини. Хочете щоб Вас любили? Тоді це Ваш камінь. Код т...
| Камінь: | малахіт |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 16*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е22039 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 23.2Ct ☑️Розмір: 34*17*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 34*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

☑️Артикул: е21637 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 22Ct ☑️Розмір: 26.8*18.7*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 27*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Сердоліковий Агат без огранки 22Ct Сердоліковий агат — це талісман, який вважається потужним оберегом, що захищає від негативної енергії, пристріту та злих намірів. Він також сприяє гармонії, спокою та рівновазі...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | оранжевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 22*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 27.4*14мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

☑️Артикул: е21771 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 22.6Ct ☑️Розмір: 25.7*19.7*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 26*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний необроблений цитрин (мінерал) купити в Україні Код товара: Е21914 Розмір каменя: 14.5x12х13mm Огранування: без огранки Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походжен...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 14.5*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Код товара: Е213011 Размер камней: 28.8Х16.6Х6ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED П...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 29*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |










































