Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені зеленого кольору
Зелені дорогоцінні камені: каталог, фото, ціна, види. Натуральні камені зеленого кольору купити в Києві. (text_page 43)
Дорогоцінне натуральне каміння зеленого кольору купити в інтерент магазині. Ювелірні вставки зеленого кольору.

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральный камень хромдиопсид купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хромдиопсид, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень хродиопс...
| Камінь: | хромдиопсид |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Жовтий Діамант 0.13Ct (3.3мм) Fancy Yellow Green купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15074 Розмір каменю: 3.3*3.3 * 1.96мм Огранювання: круг КР-57 Обробка: не...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 3.3 |
| Форма огранювання: | кругла |

Цена за 1 шт! Код товара: Е11832 Размер камней 2.7 X 5 X 2.3 – 2.2 X 4.2X 1.8 mm. Огранка: маркиз Цвет: Green Чистота: VS – SI1 Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Колумбия Твердость: ...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.85мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е14029 Размер камней: 2.5 x 1.5 -2.3 х 1.3 MM Огранка: круг Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Россия Твердость: 6.0 Хромдиопсид – и...
| Камінь: | хромдиопсид |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Код товара: Е13110 Размер камней: 2.9 mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Пакистан Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 2.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Драгоценный камень изумруд купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Изумруд, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень изумруд в Украине можно в интернет магази...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 2.3мм |
| Форма огранювання: | круглая |
| Країна: | Замбія |

Не знаете где купить натуральный камень Изумруд, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень изумруд в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужн...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 2.2мм |
| Форма огранювання: | круглая |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е13143 Вес: 0.03Ct Размер : 1.3 X 1.3 Х 1.0 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | цаворит |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 1.3мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Не знаете где купить натуральный камень Изумруд, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень изумруд в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужн...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 2.2мм |
| Форма огранювання: | круглая |








































