Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені зеленого кольору
Зелені дорогоцінні камені: каталог, фото, ціна, види. Натуральні камені зеленого кольору купити в Києві. (text_page 41)
Дорогоцінне натуральне каміння зеленого кольору купити в інтерент магазині. Ювелірні вставки зеленого кольору.

Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.48мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21711 Розмір каменя: 4.43*4.48*2.85мм. Огранка: кругла Колір: си...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральный камень хризолит (перидот) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хризолит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень хриз...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4*4мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15375 Розмір каменя: 4*4*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.98*3.98мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15376 Розмір каменя: 3.98*3.98*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Зелені агати форми кабошон: ціна, фото, каталог Ціна вказана за 1шт! Код товару: Е15267 Розмір каменя: 4х2.56мм Огранка: кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бот...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный камень хризолит (перидот) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хризолит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень хриз...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.48Ct і розміром 5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Характеристика: Код товару: Е15424 Розмір каміння: 3.9*2.4 - 4*2.4mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Афгані...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Смарагд пара круглого огранювання вагою 0.45Ct і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфо...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е12774 цена за 1шт! Размер камней: 6.0X4.2 X2.7 mm. Огранка: груша Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение :Пакистан Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний зелено-блакитний турмалін індіголіт купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17148 Розмір каміння: 5*4.1мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | блакитний, зелений |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Нігерія |

Двокольорові необроблені сапфіри купити в Україні Натуральні сапфіри надзвичайної краси. Двоколірні не нагріті сапфіри в огранюванні овал і груша розміром 5 * 4 мм. Кожен кам...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, двокольоровий, жовтий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | груша, овал |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.3Ct і розміром 5.8* 4.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфолог...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.8*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.3Ct і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Чистий Натуральний Смарагд огранювання квадрат преміум класу вагою 0.39Ct (0.39 Карата) і розміром 4.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуаль...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.39Ct і розміром 6.1* 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Характеристика: Код товару: Е18110 ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |









































