Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камені зеленого кольору
Зелені дорогоцінні камені: каталог, фото, ціна, види. Натуральні камені зеленого кольору купити в Києві. (text_page 40)
Дорогоцінне натуральне каміння зеленого кольору купити в інтерент магазині. Ювелірні вставки зеленого кольору.

Натуральний Смарагд огранювання Октагон вагою 0.65Ct і розміром 5.33*5.23мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфолог...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.33мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 6.05*4.89мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15326 Розмір каменя: 6.05*4.89*2.45мм. Огранка: груша Колір: синьо-...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Пара смарагдів огранки маркіз вагою 0.61Ct і розміром 7.3 * 3.6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.3*3.6мм |
| Форма огранювання: | маркіз |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е13405 цена за 1шт! Размер камней: 4.5X3.5 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение :Пакистан Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.5Ct і розміром 5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю "...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд пара огранювання Октагон вагою 0.59Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &qu...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.9мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Натуральний синьо-зелений сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в У...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синьо-зелений |
| Розмір каменя: | 5.4*4.5мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральний Смарагд пара круглого огранювання вагою 0.57Ct і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Смарагд пара круглого огранювання вагою 0.56Ct і розміром 4.3мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня мор...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.48Ct і розміром 5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний жовтий полыхромний сапфір груша купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15771 Розмір каменя: 6* 4 мм Огранка: груша Колір: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Натуральний Смарагд пара круглого огранювання вагою 0.53Ct і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Смарагд пара огранювання Октагон вагою 0.53Ct в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю &qu...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Великий Натуральний Смарагд з Сертифікатом огранювання маркіз вагою 0.52Ct (0.52 Карата) і розміром 8*3.5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю:...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8*3.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |
| Країна: | Замбія |

Изумруд круглой огранки весом 0.52Ct и размером 5.1мм в насыщенном зеленом цвете. Камень добыт в Замбии, огранен в стране добычи. Чистота камня: визуально чистый, незначительный "изумрудный лес&quo...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5.1мм |
| Форма огранювання: | круглая |
| Країна: | Замбія |

Натуральний синій сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україні м...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.2*4.2мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |








































