Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка кабошон
Натуральне каміння огранка кабошон: ціна, фото, купити. Дорогоцінне каміння в огранці кабошон. (text_page 5)
Огранка каміння кабошон: вартість, фото, купити. Натуральне каміння огранка кабошон

Код товару: Е22091 7.4Ct Розмір: 21.5*9.5*5.7мм Огранка: кабошон фантазійна Обробка: Unheated Походження: Сибір .....
| Камінь: | чароїт |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21.5*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний сапфір кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Артикул: Е14714 Розмір каменя: 12.8*9.1*5.7мм Колір: синій (фото при вечірньому і денному освітленні) Огранювання: кабошон Чистота: SI1 (неве...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.8*9.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Код товара: Е11256 Размер камней: 11X 7.5Х 5mm. Огранка: овал кабошон Цвет: синий Чистота: SI1 Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е17279 Размер камней: 14х10х5.7mm. Огранка: овал кабошон Цвет: блакитний Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мадагаскар Твердость: 7 .....
| Камінь: | халцедон |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний жовтийБалтійський бурштин без огранки (Колекційний екземпляр): ціна, фото, купити в Україні Код товару: Е15993 Розмір каменів: 46Х29Х19mm. Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT ...
| Камінь: | бурштин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 46*29мм |
| Форма огранювання: | кабошон, без огранки |

Характеристика Камінь просвердлений - готовий кулон Артикул: Е21970 Розмір каміння: 47Х30Х5mm. Огранювання: кабошон Колір: мультиколор Чистота: VS-Translucent Обробка: тонов. Походжен...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | жовтий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 47*30мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 37*28мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Натуральний камінь Іранська Бірюза (не пресована) з Сертифікатом купити в Україні. Не знаєте де купити Персидську Бірюзу (Іранську Бірюзу), не засмучуйтеся, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Б...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 17.35*11мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.4*12.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21227 Камінь: натуральний ларимар Розмір: 14.1*10.1*5.2мм Форма огранки: овал кабошон Колір: блакитний Країна: Домінікана .....
| Камінь: | ларимар |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Дорогоцінний камінь рубін 16*10мм груша кабошон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін великого розміру у формі краплі (груша). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристрасті. Натуральний ...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 16*10мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 13.5*11.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь рубін 10.5*8.7мм кабошон купити в Україні Дорогоцінний камінь Рубін кольору "голубина кров" (насичений темно-червоний). Цей ексклюзивний камінь, символ любові і пристр...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 10.5*8.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е22090 Розмір: 20.3*9.5*4.6мм Огранка: кабошон Обробка: Unheated Походження: Сибір .....
| Камінь: | чароїт |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 20*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е18094 Вага: 6.58Ct Розмір : 11.2X 9.2 Х 4.1мм, 11.3*9.3*4.7мм Огранка: овал кабошон Колір: как на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |









































