Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Огранка кабошон
Натуральне каміння огранка кабошон: ціна, фото, купити. Дорогоцінне каміння в огранці кабошон. (text_page 7)
Огранка каміння кабошон: вартість, фото, купити. Натуральне каміння огранка кабошон

Натуральна Бірюза (не пресована) 11мм купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині Topg...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 11мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральна зелена Бірюза (не пресована) 15*13мм кабошон купити в Україні. Не знаєте де купити натуральну Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | зелений, коричневий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 15*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь Аризонська бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити зелену Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет маг...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь Аризонська бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити зелену Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет маг...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит круг 10мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.5*11.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 14*11мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Дорогоцінний камінь Хризопраз купити в Україні недорого. Захисні магічні властивості Хризопразу Оберіг: Хризопраз захищає від негативної енергії, зглазу, псування, заздрісників та ...
| Камінь: | хризопраз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 15*9.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 11*9мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код тов...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний сапфір 9.5*7.9мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 6 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.5*7.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Двухцветный Турмалин Дравит кабошон купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Ук...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 10*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний рожевий кварц груша кабошон купить в Украине. Характеристика Код товара: Е22095 Розмір: 13*9*5.7mm. Огранка: груша кабошон Колір: рожевий кварц Чистота: VS2 О...
| Камінь: | рожевий кварц |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 13*9мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон 9*7мм купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 9*7мм |
| Форма огранювання: | кабошон, овал |

Натуральний камінь бірюза (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магазині T...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |









































