Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ
Дорогоцінне каміння каталог по кольорам та формам огранювання (text_page 209)
Купити натуральне каміння в Києві. Магазин дорогоцінного каміння.
- Необролене каміння (без огранки)
- Кругла огранка
- Овальна огранка
- Огранка груша
- Огранка маркіз
- Огранка кабошон
- Огранка багет
- Огранка октагон
- Огранка трилліон
- Огранка принцесса (квадрат)
- Огранка серце
- Огранка подушка
- Огранка бриолет
- Фантазийная огранка
- Камені зеленого кольору
- Камені блакитного кольору
- Камені синього кольору
- Камені оранжевого кольору
- Камни белого цвета
- Камни серого цвета
- Камни черного цвета
- Каміння Червоного кольору
- Камни розового цвета
- Камни коричневого цвета
- Камни жёлтого цвета
- Різнокольорове каміння
- Каміння фіолетового кольору

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.24Ct і розміром 3.8мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Синій сапфір 3.3мм квадрат (принцеса): ціна, фото, купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сапфір в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.3мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний камінь бірюза 4мм (не пресована) купити в Україні. Не знаєте де купити Арізонську Бірюзу, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Бірюза в Україні можна в інтернет магази...
| Камінь: | бірюза |
| Колір каменя: | блакитний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Цена на натуральный камень Изумруд варьируется, в зависимости от чистоты камня и его размера. Заказать драгоценный камень изумруд в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Цена указана за 1шт Код товара: Е14121 Размер камней: 5 x 3 х 2 MM Огранка: груша Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Россия Твердость: 6.0 ...
| Камінь: | хромдиопсид |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5*3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Драгоценный камень аквамарин купить в Украине Код товара: Е14337 Размер камней: 5.5 X 3.3 X 2.4 mm Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мария Твердост...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 5.5*3.3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд круг вагою 0.23Ct і розміром 3.8мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.23Ct і розміром 3.7* 2.8мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутріш...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.7*2.8мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Синій сапфір 3.2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17186 Розмір каменя: 3.2mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний фіолетовий сапфір серце 4мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний фіолетовий Сапфір в огранці серце, не переживайте, Ми Вам до...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Синій сапфір 3.2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е17187 Розмір каменя: 3.2mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральні смарагди пара 3мм з Афганістану Смарагд 3мм класу АА++ купити в Україні. Натуральний Смарагд: вартість, фото, ціна. Характеристика: Артикул: Е21811 Вага: 0.21ct Розмір...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний камінь танзаніт купити в Україні. Бажаєте купити танзаніт в Україні за низькою ціною? Великий вибір натуральних танзанітів в магазині TOPGEMS. Танзаніт огранки трилліон ку...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5*5мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Натуральний рожевий турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17232 Розмір каміння: 3.95мм Огранювання: круг Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Блакитний Діамант 0.21Ct (3.5мм) Vivid Royal Blue купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15368 Розмір каменю: 3.5*3.5*2.5мм Огранювання: круг КР-57 Колір: бла...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

























.png)


.png)
.png)
.png)




































