Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ
Дорогоцінне каміння каталог по кольорам та формам огранювання (text_page 203)
Купити натуральне каміння в Києві. Магазин дорогоцінного каміння.
- Необролене каміння (без огранки)
- Кругла огранка
- Овальна огранка
- Огранка груша
- Огранка маркіз
- Огранка кабошон
- Огранка багет
- Огранка октагон
- Огранка трилліон
- Огранка принцесса (квадрат)
- Огранка серце
- Огранка подушка
- Огранка бриолет
- Фантазийная огранка
- Камені зеленого кольору
- Камені блакитного кольору
- Камені синього кольору
- Камені оранжевого кольору
- Камни белого цвета
- Камни серого цвета
- Камни черного цвета
- Каміння Червоного кольору
- Камни розового цвета
- Камни коричневого цвета
- Камни жёлтого цвета
- Різнокольорове каміння
- Каміння фіолетового кольору

Пара синіх Цейлонських сапфірів 3.2мм грушакупити в Україні Характеристика: Код товару: Е21188 Розмір каменя: 3.2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походження каменя: Цейло...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Натуральный камень хризолит (перидот) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хризолит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень хриз...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень гранат купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень гранат в...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4*4мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15375 Розмір каменя: 4*4*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.98*3.98мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15376 Розмір каменя: 3.98*3.98*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Зелені агати форми кабошон: ціна, фото, каталог Ціна вказана за 1шт! Код товару: Е15267 Розмір каменя: 4х2.56мм Огранка: кабошон Колір: зелений Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бот...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 3мм в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е21293 Размір каменя: 2.98-3.02 mm Огранування: кругле Колір: як н...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рожева Шпінель Махенге кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15465 Розмір каменів: 4.1мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: Reddish Pin...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал 6.5*5мм купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 6.5*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральна Шпінель Platinum Blue кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15421 Розмір каменів: 4.05мм Огранювання: кушон Чистота: VS Колір: Platinum Blue Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральный камень хризолит (перидот) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень хризолит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень хриз...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Не грітий Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15987 Розмір каменя: 4*4мм. Огранка: квадрат октагон Колір: син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |
| Країна: | Австралія |

Натуральний кашмірський сапфір 5мм купити в Україні: ціна, фото Характеристика: Код товару: Е15169 Розмір каменів: 5mm. Огранювання: круг Колір: як на фото Обробка: heated Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15964 Розмір каміння: 6.58X3.61Х2.66мм Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 6.6*3.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.48Ct і розміром 5мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Характеристика: Код товару: Е15424 Розмір каміння: 3.9*2.4 - 4*2.4mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Афгані...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

























.png)


.png)
.png)
.png)





































