Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ
Дорогоцінне каміння каталог по кольорам та формам огранювання (text_page 206)
Купити натуральне каміння в Києві. Магазин дорогоцінного каміння.
- Необролене каміння (без огранки)
- Кругла огранка
- Овальна огранка
- Огранка груша
- Огранка маркіз
- Огранка кабошон
- Огранка багет
- Огранка октагон
- Огранка трилліон
- Огранка принцесса (квадрат)
- Огранка серце
- Огранка подушка
- Огранка бриолет
- Фантазийная огранка
- Камені зеленого кольору
- Камені блакитного кольору
- Камені синього кольору
- Камені оранжевого кольору
- Камни белого цвета
- Камни серого цвета
- Камни черного цвета
- Каміння Червоного кольору
- Камни розового цвета
- Камни коричневого цвета
- Камни жёлтого цвета
- Різнокольорове каміння
- Каміння фіолетового кольору

Танзаніт серце 4.05мм купити в Україні. Натуральний танзаніто огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код товара: Е15635 Розмір ка...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.05мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.3Ct і розміром 5.8* 4.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфолог...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.8*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.3Ct і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Чистий Натуральний Смарагд огранювання квадрат преміум класу вагою 0.39Ct (0.39 Карата) і розміром 4.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуаль...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Параїба турмалін 4.5мм огранювання круг: купити в Україні, ціна Код товару: Е17117 Розмір каменю: 4.5*4.5*3мм Колір: світло блакитний Ограновування: кр...
| Камінь: | параїба, турмалін |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.39Ct і розміром 6.1* 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Характеристика: Код товару: Е18110 ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний оранжевий (помаранчевий) сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14906 Розмір каменя: 4.5*4.5*2.6mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Не грітий Синьо-блакитний поліхромний сапфір 5.3*3мм багет купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18111 Розмір каменя: 5.3*3мм. Огранка: багет Колір: синьо-блакитний Чистота...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, синій |
| Розмір каменя: | 5.3*3мм |
| Форма огранювання: | багет |
| Країна: | Мадагаскар |

Рожева Шпінель Махенге кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15466 Розмір каменів: 4.05мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: Pinkish Purple ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 4.05мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14782 Розмір каменя: 5.8*4mm. Огранка: груша Колір: як на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.8*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральна сіра Шпінель Metallic Grey кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е17182 Розмір каменів: 4.09*4.09*2.7мм Огранювання: кушон Чистота: VS Колір: сірий Meta...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральна Шпінель кольору Blackberry кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15420 Розмір каменів: 4.14мм Огранювання: к...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Чистий Натуральний Смарагд огранювання квадрат преміум класу вагою 0.36Ct (0.36 Карат) і розміром 4.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: віз...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.2мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |
| Країна: | Замбія |

Драгоценный камень сапфир желтого цвета: цена, фото, купить в Украине Код товара: Е14440 Размер камней: 4.9X 3.9Х 2.5mm. Огранка: овал Цвет: светло-желтый Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождени...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 4.9*3.9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный цитрин купить в Украине Код товара: Е142751 Размер камней: 4.0 - 4.1 mm. Огранка: квадрат (принцесса) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость:...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Натуральна сіра Шпінель Metallic Greenish-Grey кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е17123 Розмір каменів: 4.06мм Огранювання: кушон Чистота: VS Колір: сірий Meta...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

























.png)


.png)
.png)
.png)





































