Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Каміння за Алфавітом > -А-
Натуральне каміння та мінерали на літеру А: каталог, фото, купити Україна, Київ. Підібрати камінь на літеру А (text_page 9)
Дорогоцінне каміння на літеру А: агат, аквамарин, авантюрин, апатит, аметист, андезін, амазоніт

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 234Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити н...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 48*29мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Камінь просверлен - готовий кулон Код товара: Е21299 Размер камней: 30Х15Х7ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent О...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 30*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е22039 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 23.2Ct ☑️Розмір: 34*17*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 34*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

☑️Артикул: е21637 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 22Ct ☑️Розмір: 26.8*18.7*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 27*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Сердоліковий Агат без огранки 22Ct Сердоліковий агат — це талісман, який вважається потужним оберегом, що захищає від негативної енергії, пристріту та злих намірів. Він також сприяє гармонії, спокою та рівновазі...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | оранжевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 22*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

☑️Артикул: е21771 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 22.6Ct ☑️Розмір: 25.7*19.7*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 26*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Код товара: Е213011 Размер камней: 28.8Х16.6Х6ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent Обработка: UNHEATED П...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 29*16мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 22*14.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 18.7*16.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

☑️Артикул: е21691 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 21.3Ct ☑️Розмір: 22*18.8*5мм ☑️Колір: білий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний камінь амазоніт (необроблений) купити в Україні. Не знаєте де купити Амазоніт, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь Амазоніт в Україні можна в інтернет магазині Topgems. У н...
| Камінь: | амазоніт |
| Колір каменя: | зелений, блакитний |
| Розмір каменя: | 20*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Жеода коричневого агата: фото, ціна, купити в Україні. Бажаєте придбати ексклюзивну річ з натуральним агатом - наш ювелірний магазин TOPGEMS стане Вашим надійним помічником. Купит...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 81*46мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 37.4*12.3мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 37*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист без огранки купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 19.7*18.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий натуральний аметист. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15751 Розмір каменю: 18*15*11мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 18*15мм |
| Форма огранювання: | овал |

Камінь Аквамарин - символ чистого кохання, вірності і справедливості Характеристика: Код товара: Е17029 Розмір каменя: 10.2*8.9*5.2mm. Огранюван...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 10.2*9мм |
| Форма огранювання: | овал |









































