Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > СРІБНІ ПРИКРАСИ З ТАЙЛАНДУ
СРІБНІ ПРИКРАСИ З ТАЙЛАНДУ (text_page 22)

☑️Артикул: е21771 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 22.6Ct ☑️Розмір: 25.7*19.7*5.3мм ☑️Колір: чорний ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 26*20мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21691 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 21.3Ct ☑️Розмір: 22*18.8*5мм ☑️Колір: білий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22*19мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21766 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 14.3Ct ☑️Розмір: 21.7*17*4.5мм ☑️Колір: білий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 22*17мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21934 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 12.8Ct ☑️Розмір: 23.7*14.7*4мм ☑️Колір: світло-коричневий (пісочний) смугастий ☑️Огранка: кабошон плаский ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | бежевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 23.7*14.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е22036 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 11.2Ct ☑️Розмір: 29.8*9.6*4.5мм ☑️Колір: коричневий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий, чорний |
| Розмір каменя: | 29*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

☑️Артикул: е21687 ☑️Камінь: агат ☑️Вага: 11.1Ct ☑️Розмір: 29*10*4.3мм ☑️Колір: коричневий ☑️Огранка: кабошон ☑️ Unheated ☑️Ботсвана .....
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 29*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Сережки з натуральними опалами і сапфірами "Джаліско" купити в Україні Код товару: С1718 Срібло 925 проби (проба стоїть) Вага: 6.2г Сережки:...
| Вид виробу: | сережки |
| Камінь: | опал, сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор |

Сережки з натуральними опалами і сапфірами "Джаліско" купити в Україні Код товару: С1718 Срібло 925 проби (проба стоїть) Вага: 6.2г Сережки: ...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | опал, сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, синій |

Мужской серебряный перстень с сапфиром купить в Украине Код товара: К1728 Серебро 925 пробы (проба стоит) Размер 19.5 Размер лицевой части: 18*12мм Вес изделия 6.5г Вставка: сапфир Размер камней 1м...
| Розмір каблучки: | 21.5 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Мужской серебряный перстень с сапфиром купить в Украине Код товара: К1718 Серебро 925 пробы (проба стоит) Размер 19.5 Размер лицевой части: 18*15мм Вес изделия 6.5г Вставка: сапфир Размер камней 1м...
| Розмір каблучки: | 19.5 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Серебряный браслет с бирюзой, рубинами и марказитами "Змея" Код товара: Ф1212 Серебро 925 пробы (проба стоит) Диаметр: 5,8см Вес: 39.4г 100% природные камни: бирюза (не прессованная), рубин, марка...
| Камінь: | бирюза, рубин, марказит |
| Колір каменя: | голубой |

Арт-Дизайн: Серебряное кольцо с натуральными камнями "Аморе" Серебряное кольцо с драгоценными камнями купить в Украине. Украшение в наличии. Доставим серебряные украшения с самоцветами в...
| Розмір каблучки: | 20.5 |
| Камінь: | аметист, изумруд |
| Колір каменя: | мультиколор |

Чоловічий Срібний перстень з натуральним смарагдом купити в Україні: ціна, фото Код товару: К1888 Срібло 925 проби (проба стоїть) Розмір: 18.5 Розмір лицьової частини: 15 * 13мм Вага вир...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |

Чоловічий Срібний перстень з натуральним рубіном купити в Україні: ціна, фото Код товару: К1881 Срібло 925 проби (проба стоїть) Розмір: 19 Розмір лицьової частини: 15 * 13мм Вага виробу: 5.3г...
| Розмір каблучки: | 19 |
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |

Ексклюзивна чоловіча прикраса на шию: срібний кулон Карта Таро "Колесо Фортуни" Характеристика: Код товару: П1475 Срібло 925 проби (проба коштує на виробі) Вага: 9г Розмір лицьової частини: 32 ...

Ексклюзивна чоловіча прикраса на шию: срібний кулон "Карта Пік" Характеристика: Код товару: П1476 Срібло 925 проби (проба стоїть на виробі) Вага: 9г Розмір лицьової частини: 35 *...














































