Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Прикраси по виду каміння > Камень Сапфир > Дорогоцінний камінь Сапфір
Сапфір натуральний купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог. Природні Сапфіри купити недорого (text_page 22)
Сапфір дорогоцінний камінь купити: вартість, фото, відео. Каталог натуральних сапфірів

Синій сапфір 3.5мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22101 Розмір каменя: 3.5*3.36*2.3мм. Огранка: круг/овал Колір: синій Чистота: VS2 Вага: 0.23Ct Походжен...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.4мм, 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний оранжевий (помаранчевий) сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14784 Розмір каменя: 4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка:...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18002 Розмір каменя: 3.3мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Рожево-фіолетовий не грітий поліхромний сапфір 3.4мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22041 Вага: 0.17Ct Розмір каменя: 3.4*3.4*2.3мм. Огранка: круг Колір: рож...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е18001 Розмір каменя: 3.2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний з жовтими в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.2мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21690 Розмір каменя: 3.3*3.3*2.4мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Світло-блакитний не грітий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21763 Розмір каменя: 3*3*2.4мм. Огранка: круг Колір: світло-блакитний Чистота: VS/VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18100 Розмір каменів: 5* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет ма...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синьо-блакитний волошковий сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22058 Розмір каменя: 3.3*3.3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18101 Розмір каменів: 4.95* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синій волошковий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21869 Вага: 0.14 Карат Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 2.7-2.8мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15217 Розмір каменя: 2.7-2.8mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI1 Оброб...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е1150 Размер камней: 10 X8 Х 4.7 mm. Огранка: овал Цвет: как на ото Чистота: SI2 Обработка: HEATED Происхождение камней: Цейлон Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1146 Размер камней: 6X4.0Х2.3 mm. Огранка: ОВАЛ FACET Цвет: Royal blue Чистота: SI Обработка: HEATED Происхождение :Африка Твердость: 9.0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Код товара: Е1144 Размер камней: 3,5X3,5 X2,3 mm. Огранка: ROUND FACET Цвет: Blue Чистота: VVS Обработка: Unheated , Untreated НЕОБРАБОТАННЫЙ, НЕ ГРЕТЫЙ Происхождение : Цейлон Твердость: 9 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е13158 Размер камней: 2.2-2.8mm. Огранка: круглая Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Танзания Твердость: 8 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |









































