Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Прикраси по виду каміння
Прикраси по виду каміння (text_page 209)
- Камінь агат
- Камsнь Лабрадорит
- Камінь Аквамарин
- Камінь Аметист
- Камінь Аметрин
- Камінь Андезин
- Камінь Апатит
- Камінь Бірюза
- Камінь Вулканічна Лава
- Камінь Геліотроп
- Камінь Гранат Малі
- Камінь Діаспор (Султаніт)
- Камінь Кіаніт
- Камінь Кахолонг
- Камінь Корунд
- Камінь Лазурит
- Камінь Ларимар
- Камінь Лимонный Кварц
- Камінь Містик Кварц
- Камінь Місячний камінь
- Камінь Малахіт
- Камінь Мерлініт (Дендричний опал)
- Камінь Морганіт
- Камінь Мукаїт
- Камінь Обсидіан
- Камінь Око Шиви
- Камінь Онікс
- Камінь Опал
- Камінь Ортоцерас
- Камінь Перидот (Хризоліт)
- Камінь Петерсит
- Камінь Преніт
- Камінь Раухтопаз
- Камінь Родоніт
- Камінь Родохрозит
- Камінь Рожевий кварц
- Камінь Рубін
- Камінь Серафініт
- Камінь Смарагд
- Камінь Танзаніт
- Камінь Чароїт
- Камеінь Гранат
- Камень Грандідьєрит
- Камень Жемчуг
- Камень Иолит
- Камень Коралл
- Камень Корнерупин
- Камень Кунцит
- Камень Рутиловый Кварц
- Камень Сапфир
- Камень Сердолик
- Камень Серпентин
- Камень Силлиманит
- Камень Содалит
- Камень Сфалерит
- Камень Тигровый глаз
- Камень Титанит (Сфен)
- Камень Топаз
- Камень Турмалин
- Камень Флюорит
- Камень Халцедон
- Камень Хризоколла
- Камень Хризопраз
- Камень Хромдиопсид
- Камень Цаворит
- Камень Цитрин
- Камень Цоизит
- Камень Шпинель
- Камень Янтарь
- Камень Яшма

Драгоценный камень флюорит купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень флюорит, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить минерал Флюорит в Украине можно в и...
| Камінь: | флюорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 98*60мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е13129 Размер камней: 28Х16Х15 mm. Огранка: нет Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Бразилия Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: МК10027 Длина: 43см Камень: эфиопский опал Размер камней: 3мм - 5мм Вес: 42Ct .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Натуральний колекційний цитрин купити в Україні. Цитрин дорогоцінний камінь купити в Києві. Вартість цитрину 19$/Карат. Дорогоцінний камінь цитрин огранки овал розміром 26*18мм в насиченому золотисто...
| Камінь: | цитрин |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 30*23мм |
| Форма огранювання: | овал |

Кружевной агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень кружевной агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень кружевной агат в Украин...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 45*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Необроблений танзаніт купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14487 Розмір каменя: 8*10.4*5.7мм Колір: синій Огранування: без огранки Чистота: Transparent Обробка: UNHEATED Походження: Танзания Твердіс...
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 8*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21734 Вага: 41Ct Розмір: 32*32*5.4мм Огранка: кабошон Походження: Індонезія .....
| Камінь: | яшма |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 32мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Бусы из черного опала: цена, фото, купить в Украине Код товара: МК10120 Длина: 40-50см (регулируется) Камень: черный огненный опал Размер камней: 4мм - 6мм Вес: 41Ct Черные опалы – нео...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | черный |

Великий натуральний аметист з Сертифікатом. Гідний камінь для інвестицій та подарунку колекціонеру! Код товару: Е15511 Розмір каменю: 24.52*24.68*12.76мм Колір фіолетовий Огран...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Моховый агат купить в Киеве. Не знаете где купить натуральный камень моховый агат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень моховый агат в Ук...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 38*26мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь іоліт необроблений (рідкісного кольору) купити в Україні. Іоліт - камінь, що допомагає знайти вихід із складних життєвих ситуацій Іоліт - особливо необхідний тим у кого багато боргів....
| Камінь: | іоліт |
| Колір каменя: | фіолетово-жовтий |
| Розмір каменя: | 24*20мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Характеристика: Код товару: Е15580 Розмір каменя: 24*19*13мм. Огранка: овальна з чеканкою Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Болівія Твердість: 7.5...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | мультиколор, фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 24*19мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Необроблений Аметрин (без огранювання) : фото, ціна, купити в Україні. Справжній скарб для колекціонерів та поціновувачів дорогоцінного каміння. Камінь аметрин - камі...
| Камінь: | аметрин |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 29*20мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний колекційний геліотроп (кровавик) купити Україна, Київ Код товару: Е21015 Розмір каменя: 30х21 mm Огранка: овал кабошон Колір: мультиколор Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | геліотроп, кровавик |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 30*21мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 40.47Ct купити в Україні: ціна, фото. Фото зроблено при яскравому та денному світлі (гортайте вправо) Характеристика: Артикул: Е17205 Розмір каменів: 2...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 25*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |




















.png)







































































