Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Турмалін ✓ > Турмалін без огранки
Турмалін без огранки (кристал) купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог (text_page 3)
Натуральний Турмалін необроблений камінь купити, вартість, фото

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14464 Розмір каміння: 14X10Х9мм Огранювання: без огранки Чистота: TRANSLUCENT Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) пара без огранки купити в Україні Код товару: Е17277 Розмір каменів: 19.8х3.0х2.6мм 19.7х2.8х2.6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е17139 Розмір каменів: 8.6х4.9 х4.9мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каме...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.6*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е15744 Розмір каменів: 11 X 4мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е17254 Розмір каменів: 9.7х4.7 х4.7мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження каменів:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 9.7*4.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рожевий турмалін (рубеліт) без огранки купити в Україні Код товару: Е21004 Розмір каменів: 8.3х4.6х4.5мм Огранювання: без огранки Чистота: SI Обробка: UNHEATED Походження каменів: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 8.3*4.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Синьо-зелений турмалін без огранки купити недорого Код товару: Е21396 Розмір:12.6X2.6Х2.6мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження :Нігерія Твердість: 7,5 .....
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12.6*2.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рожевий турмалін (рубеліт) без огранки купити в Україні Код товару: Е21947 Розмір каменів: 11.5х3х3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS/VS1 Обробка: UNHEATED Походження каменів: Нігерія ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 11.5*3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е21948 Вага: 0.55Ct Розмір: 12х2х2мм Огранювання: без огранки Чистота: VS/VS1 Обробка: UNHEATED Походження камені...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*2мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е14019 Размер камней: 21 x 6 x 3 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 21*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь двокольоровий турмалін без огранки купити в Україні Код товару: Е15200 Розмір каменів: 19 X 9Х7мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1-SI Обробка: UNHEATED По...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 19*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21310 Розмір каміння: 17.7X13Х5.4мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 17.7*13мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21369 Розмір каміння: 25X8Х6.3мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 25*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е14591 Розмір каменів: 24 X 8Х5мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 24*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е18107 Розмір каміння: 14.6X8.6мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 14.6*8.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21311 Розмір каміння: 12X5.7Х5.6мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 12*5.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































