Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Турмалін ✓ > Турмалін без огранки
Турмалін без огранки (кристал) купити Україна, Київ: ціна, фото, каталог (text_page 2)
Натуральний Турмалін необроблений камінь купити, вартість, фото

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22125 32.9Ct Розмір каміння: 35.7X16.3Х8.7мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження кам...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 35.7*16.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара зелених турмалінів (верделітів) без огранки купити в Україні Код товару: Е17060 Розмір каменів: 11.2х3.8 х3.2мм; 10.6х4.4х3.6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) без огранки купить в Украине Код товара: Е14419 Размер камней:14X5Х4мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия ...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 14*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22123 3.5Ct Розмір каміння: 15.3X7.7Х5.6мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 15.3*7.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) без огранки купить в Украине Код товара: Е14997 Размер камней:12X6Х3.5мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигери...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рідкісний поліхромний блакитний турмалін Індіголіт (Афганістан) без огранки купити в Україні Код товару: Е21382 Розмір каменів: 11.5х5.3х4.8мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, блакитний |
| Розмір каменя: | 11.5*5.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21325 Розмір каміння: 15.6X15Х14мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 15.6*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21324 Розмір каміння: 16X12Х12мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22127 21Ct Розмір каміння: 23.9X12Х11мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 24*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21326 Розмір каміння: 20X11.6Х10.6мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 20*11.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е17062 Розмір каменів: 12х4 х3.6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін 18*4мм купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14967 Розмір каміння: 18X4Х4мм Огранювання: без огранки Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 18*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22122 2.1Ct Розмір каміння: 14X5Х5.2мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 14*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е17061 Розмір каменів: 11.8х4 х3.3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.8*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22128 19.6Ct Розмір каміння: 28X15.3Х6.5мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 28*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рідкісний чорно-блакитний турмалін (Афганістан) без огранки купити в Україні Код товару: Е21322 Розмір каменів: 15х12 х7.3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження камен...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 15*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |









































