Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Турмалін ✓
Турмалін купити ціна, фото, каталог. Натуральний турмалін без обробки купити в Україні. (text_page 3)

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21312 Розмір каміння: 29.6X5Х4мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 29.6*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15016 Розмір каміння: 11.1 X 6.4Х 5.5мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий на світлі, при вечірньому світл...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | різнокольоровий, зелений |
| Розмір каменя: | 11.1*6.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Рідкісний трикольоровий блакитний турмалін (Афганістан) без огранки купити в Україні Неймовірний натуральний чорно-блакитний турмалін з альбітовою породою- справжній витвір природи, без жодного впливу людини. Сил...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 10.2*6.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21368 Розмір каміння: 66X33Х23мм Огранювання: без огранки Чистота:...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 66*33мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22129 36.4Ct Розмір каміння: 20.3X17Х15мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камінн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 2*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22125 32.9Ct Розмір каміння: 35.7X16.3Х8.7мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження кам...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 35.7*16.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Пара зелених турмалінів (верделітів) без огранки купити в Україні Код товару: Е17060 Розмір каменів: 11.2х3.8 х3.2мм; 10.6х4.4х3.6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь малиновий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15876 Розмір каміння: 10.5X8.7Х6мм Огранювання: овал Чистота: VS2 Обробка: UNHEA...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 10.5*8.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін з сертифікатом купити в Україні Артикул: Е15383 Розмір каміння: 15.1 X 5.66Х 4.55мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 15.1*5.7мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) без огранки купить в Украине Код товара: Е14419 Размер камней:14X5Х4мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия ...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 14*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22123 3.5Ct Розмір каміння: 15.3X7.7Х5.6мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження камін...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 15.3*7.7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) без огранки купить в Украине Код товара: Е14997 Размер камней:12X6Х3.5мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигери...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Рідкісний поліхромний блакитний турмалін Індіголіт (Афганістан) без огранки купити в Україні Код товару: Е21382 Розмір каменів: 11.5х5.3х4.8мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHE...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, блакитний |
| Розмір каменя: | 11.5*5.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (вердиліт) купити в Україні Артикул: Е15258 Розмір каміння: 10.6 X 7.4Х5.6мм Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Т...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 10.6*7.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21325 Розмір каміння: 15.6X15Х14мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 15.6*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21324 Розмір каміння: 16X12Х12мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

















































