Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Турмалін ✓
Турмалін купити ціна, фото, каталог. Натуральний турмалін без обробки купити в Україні. (text_page 2)

Дорогоцінний камінь двокольоровий зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е18067 Размер камней: 11.2X4.83Х3.77мм Огранка: октагон Чистота: VVS Колір: чорно-...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 11.2*4.8мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Натуральний двокольоровий зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товара: Е22104 Вага: 1.69 Карат Размер камней: 8.5*5.4*4.2мм Огранка: подушка кушон Чистота: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 8.5*5.4мм |
| Форма огранювання: | овал, подушка, кушон |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Колекційний екземпляр правильної форми вагою 890 Карат. Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21534 Розмір каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 45*43мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е14886 Розмір каменів: 22 X 7Х7мм Огранювання: без огранки Чистота: VS2-SI Обробка: UNHEATED Походже...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) круг 12.45мм купити в Україні Колекційний камінь: великий зелений турмалін (верделіт) з чітко помітними лініями росту кр...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 12.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21533 Розмір каміння: 83X34Х28мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 83*34мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень зеленый турмалин (верделит) без огранки купить в Украине Код товара: Е14418 Размер камней:12 X 7Х6мм Огранка: без огранки Чистота: VS-SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Н...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 12*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22124 6.7Ct Розмір каміння: 14X7.5Х7мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 14*7.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22120 6.6Ct Розмір каміння: 21X9Х5.8мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 21*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14463 Розмір каміння: 20X5Х5мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 20*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Може самостійно стояти на поверхні Артикул: Е21532 Розмір каміння: 60X41Х32мм Огранювання: без огранки Чистота: OPA...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 60*41мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22126 54Ct Розмір каміння: 36X15Х14мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння: А...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 36*15мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний чорний турмалін (шерл) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22121 5.5Ct Розмір каміння: 13.8X7Х6.8мм Огранювання: без огранки Чистота: OPAQUE Обробка: UNHEATED Походження каміння...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 14*7мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Двухцветный Турмалин Дравит кабошон купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Ук...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 10*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рідкісний поліхромний турмалін (Афганістан) без огранки купити в Україні Код товару: Е21200 Розмір каменів: 16.3х6 х6мм Огранювання: без огранки Чистота: VS-SI Обробка: UNHEATED Походження ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, чорний, блакитний |
| Розмір каменя: | 16*6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14580 Розмір каміння: 22X4Х3мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 22*4мм |
| Форма огранювання: | без огранки |
















































