Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Сапфір > Негріті сапфіри
Натуральні не гріті сапфіри купити Україна, Київ: ціна, фото, відео, каталог, вартість. Негрітий сапфір гарантовано природного походження купити в інтернет магазині (text_page 16)
Необроблений сапфір купити недорого: ціна, каталог сапфірів. Сапфіри без нагріву купити для ювелірних виробів

Не грітий Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4.5мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15643 Розмір каменя: 4.5*4.5мм. Огранка: квадра...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, жовтий, синій |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 6.12*4.08мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15324 Розмір каменя: 6.12*4.08*2.85мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакитний ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 5.95*4мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15554 Розмір каменя: 5.95*4мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакитний (фото ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 4.5мм октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15581 Розмір каменя: 4.5мм. Огранка: ашер октагон Ко...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | октагон, ашер |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Надзвичайно красиві сапфіри пара в огранці серце Код товару: Е17157 Розмір каменів: 4.1*3.9*2.7мм, 4.1*3.8*2.5мм Огранювання: серце Колір: як на фото Чисто...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14780 Розмір каменя: 4*4mm. Огранка: круг Колір: як на фото Чистота: SI Обробка: UNHEATED Поход...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 6.05*4.89мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15326 Розмір каменя: 6.05*4.89*2.45мм. Огранка: груша Колір: синьо-...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний жовтий сапфір (пара) купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15052 Розмір каменя: 5*4mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий полыхромний сапфір груша купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15771 Розмір каменя: 6* 4 мм Огранка: груша Колір: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Код товару: Е17001 Розмір: 5*4mm. Колір: синій поліхромний Огранка: овал Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження каміння: Австралія Твердість: 9 За бажання...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.48мм кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21711 Розмір каменя: 4.43*4.48*2.85мм. Огранка: кругла Колір: си...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Пара синіх Цейлонських сапфірів 3.2мм грушакупити в Україні Характеристика: Код товару: Е21188 Розмір каменя: 3.2мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 Походження каменя: Цейло...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4*4мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15375 Розмір каменя: 4*4*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: синьо-блакитний&nbs...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 3.98*3.98мм квадрат купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15376 Розмір каменя: 3.98*3.98*2.45мм. Огранка: квадрат Колір: зелений з син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Не грітий Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15987 Розмір каменя: 4*4мм. Огранка: квадрат октагон Колір: син...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | мультиколор, синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |
| Країна: | Австралія |

Синьо-зелений поліхромний сапфір 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15821 Розмір каменя: 5*4*2.5мм. Огранка: овал Колір: синьо-блакитни...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |









































