Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Раухтопаз ✓
Раухтопаз: ціна, фото, купити в Україні. Натуральний раухтопаз камінь купити в Києві. (text_page 2)
Натуральний димчастий кварц (раухтопаз) купити в інтернет магазині

Код товару: Е21059 Розмір каменя: 8X8Х4.8мм Огранювання: квадрат (принцеса) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Код товару: Е21023 Розмір каменя: 7.8X7.5Х5мм Огранювання: квадрат (принцеса) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 7.8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Код товару: Е21021 Розмір каменів: 8X8Х4.4мм Огранювання: квадрат (октагон) Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 &nb...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |

Моріон- сильний енергетично мінерал, який здатний захистити від негативу, перетворити негативну енергетику (особливо приміщення) в позитивну. Це камінь- оберіг житла, його рекомендують брати з собою, якщо людина переїзжа...
| Камінь: | раухтопаз, моріон |
| Колір каменя: | коричневый, чорний |
| Розмір каменя: | 43*33мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е15549 Розмір каменів: 16.2X12Х7.7мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товару: Е15550 Розмір каменів: 16X12.2Х7.7мм Огранювання: октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Характеристика каменю: Код товару: Е22118 Вага каменю: 10.7Карат Розмір каменю: 24*14*5.6мм Колір каменю: коричневий Походження: Бразилія Огранювання: без огранки .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 24*14мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21475 Розмір каменів: 8.2X8Х5.2мм Огранювання: серце Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товару: Е22064 1.7Ct Розмір каменів: 7.2*7.2*4.2мм Огранювання: кабошон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 7мм, 7.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товару: Е21022 Розмір каменів: 8X6мм Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень Раухтопаз без огранки (минерал, сырье, необработанный камень) 75*42мм Это фото камня на солнце. При попадании солнечных лучей раухтопаз наполняется благородным коньячным оттенком. В пас...
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 75*42мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1227 Размер камней: 9.0 X 11.0 X 5.8 – 9.1 X 11.1 X 5.1 mm. Огранка: октагон Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Код товара: Е130043 Размер камней: 11.5X 8.7мм Огранка: подушка Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |

Знаки Зодіаку кому просто необхідний Раухтопаз: Стрілець, Лев, Скорпіон, Терези, Козеріг Характеристика каменю: Код товару: Е15616 Вага каменю: 630Карат Розмір каменю: 78* 50 * 48мм Колір каменю: чорн...
| Камінь: | раухтопаз, моріон |
| Колір каменя: | коричневый, чорний |
| Розмір каменя: | 78*50мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е14598 Розмір каменів: 12.4X 8.1мм Огранювання: Октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Вага: | 6.64Ct |
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 11.4мм |

Код товару: Е14597 Розмір каменів: 11.4X 7мм Огранювання: Октагон Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Африка Твердість: 7 .....
| Вага: | 6.64Ct |
| Камінь: | раухтопаз |
| Колір каменя: | коричневый |
| Розмір каменя: | 11.4мм |








































