Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Гранат > Піроп гранат
Піроп гранат (червоний гранат): ціна, вартість, купити в Україні. Натуральний піроп гранат ювелірні вставки (text_page 6)
Дорогоцінний камінь гранат червоного кольору (піроп) купити в інтернет магазині, В Києві, Львові, Чернівцях, Вінниці, Житомирі, Одесі

Код товара: Е13159 Размер камней: 6*5*3mm. Огранка: овал Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) овал 7*5мм купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазині...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14414 Размер камней: 5*5mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Характеристика Ціна вказана за 1шт Код товару: Е17149 Розмір каменів: 6*4мм Огранювання: овал Колір червоний Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменів: Мозамбік ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е15196 Размер камней: 4.94mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 4.94мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е13165 Размер камней: 4.5*4.5mm. Огранка: круглая Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень гранат купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень гранат в...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е15146 Размер камней: 4.56-4.58mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Код товара: Е15195 Размер камней: 4.4mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 4.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Драгоценный камень гранат (пироп) овал купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень гранат (пироп) квадрат купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень&nb...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 2мм |
| Форма огранювання: | квадрат |




































