Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Гранат > Піроп гранат
Піроп гранат (червоний гранат): ціна, вартість, купити в Україні. Натуральний піроп гранат ювелірні вставки (text_page 3)
Дорогоцінний камінь гранат червоного кольору (піроп) купити в інтернет магазині, В Києві, Львові, Чернівцях, Вінниці, Житомирі, Одесі

Код товара: Е22044 0.49Ct Размер камней: 5.7*4*2.7мм Огранка: овал Чистота: VS2 Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5.7*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат пара 3мм квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магаз...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Дорогоцінний камінь гранат 3.25мм квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Код товара: Е1229 Размер камней: 7X5mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е12291 Размер камней: 6.5X4mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е12293 Размер камней: 5.0X3.5mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е12294 Размер камней: 6.0X4.5mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е1247 Размер камней: 5.5 X 5.5 X 3 mm. Огранка: круглая Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е1250 Размер камней: 6,2 X 3.3 X 2.2 mm. Огранка: прямоугольник Цвет: красный Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е13117 Размер камней: 4Х2 mm. Огранка: маркиз Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 4*2мм |
| Форма огранювання: | маркиз |

Драгоценный камень Гессонит гранат купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень гессонит ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 10*14мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е13409 Размер камней: 8.5 X 11.3 X 4.8 - 8.5 X 11.4 X 4.5 mm. Огранка: овал (кабошон) Цвет: оранж Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е12754 Размер камней: 3X2 - 3 X 2.1mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Натуральний піроп гранат без огранки 13*9.6мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21590 Розмір каменів: 13Х9.6Х7mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому світлі) ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 13*9.6мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний піроп гранат без огранки 9*9мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е15648 Розмір каменів: 9Х9Х6mm. Огранювання: немає Чистота: VS1 (фото зроблено при яскравому світлі) Обробк...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 9*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е12562 Размер камней: 5,0X 5 X 2.8mm. Огранка: круглая (кабошон) Цвет: как на фото Чистота: TRANSLUCENT Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |























.jpg)

















