Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог) > Гранат
Дорогоцінний камінь гранат: ціна, фото, каталог, купити в Україні. (text_page 7)
Природний гранат камінь червоного кольору замовити в інтернет магазині. Гранат калібровані вставки

Натуральний камінь спессартин гранат 7.1*3.7мм маркіз купити в Україні. Спессартин гранат- камінь позитивної енергії, сил, наснаги. Оберігає від зовнішнього негативу, дарує щастя, завзяття до усіх справ, успіх. Куп...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 7.1*3.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральні фіолетові гранати Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21889 Розмір каменів: 5Х3.1Х2.3mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка&...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний гранат Малаві 5*3мм пара : ціна, купити в Україні Код товару: Е22130 Вага: 0.53ct Розмір каменів: 5Х3Х2mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африк...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е22044 0.49Ct Размер камней: 5.7*4*2.7мм Огранка: овал Чистота: VS2 Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5.7*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат пара 3мм квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магаз...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Натуральний родоліт гранат Малаві 4мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21618 Розмір каменів: 4Х4Х2.7mm Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві Твердість: 7.0 ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22131 0.28Ct Розмір каменя: 5Х3Х2.1mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь гранат 3.25мм квадрат купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні можна в інтернет магазин...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21888 Розмір каменів: 5Х3Х2.1mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний малиновий гранат Малаві 5*3мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е22081 Розмір каменів: 5Х3Х1.9mm Огранювання: груша Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві, Африка ...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 5"3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний малиновий гранат Малаві 3.5мм: ціна, купити в Україні Код товару: Е21630 Розмір каменів: 3.5Х3.5Х2mm Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Малаві Твердість: 7...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е1229 Размер камней: 7X5mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е12291 Размер камней: 6.5X4mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е12293 Размер камней: 5.0X3.5mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е12294 Размер камней: 6.0X4.5mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение : Африка Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |

Код товара: Е1247 Размер камней: 5.5 X 5.5 X 3 mm. Огранка: круглая Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Африка Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |




































.jpg)









