Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 122)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Натуральний оранжевий турмалін (дравіт) 3.64мм купити в Україні ' Код товара: Е21822 Размер камней: 3.64*3.64*1.8мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | помаранчевий, оранжевий, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Жовтий Діамант 0.15Ct (3.3мм) Fancy Yellow Green купити в Україні: вартість, фото, ціна Код товару: Е15073 Розмір каменю: 3.31 * 3.31 * 2.5 мм Огранювання: круг КР-57 Обробка: нем...
| Камінь: | діамант |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 3.3 |
| Форма огранювання: | кругла |

Синьо-блакитний волошковий сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22058 Розмір каменя: 3.3*3.3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18101 Розмір каменів: 4.95* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний жовто-зелений турмалін (верделіт) 3.4мм купити в Україні Код товара: Е22046 Розмір: 3.4*3.4*1.95мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження Нігерія Тве...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, жовтий |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій волошковий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21869 Вага: 0.14 Карат Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний танзаніт груша купити в Україні. Характеристика Код товара: Е15569 Розмір каменів: 4.2*2.5мм Огранування: груша Колір: синій Чистота: VVS Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.2*2.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |

Синій сапфір 2.7-2.8мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15217 Розмір каменя: 2.7-2.8mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI1 Оброб...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 3.25мм купити в Україні Код товара: Е21458 Розмір: 3.25*3.25*1.5мм Огранка: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження Нігерія Твердос...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3.25мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 2.89мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Ціна на натуральний камінь Смарагд залежить від його прозорості, розміру та якості. Замовити гарантовано натуральний смарагд в Україні можна в ювелірному магазині TOPGEMS. Наші співробітники допоможуть Вам підібрати потр...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е1019 Вес:1.54 Ct Размер:9.88 x 8.28 x 4.25 mm Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товара: Е1031 Вес:2.70 Cts Размер:13.73 x 9.68 x 5.03 MM Огранка: овал Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товара: Е1150 Размер камней: 10 X8 Х 4.7 mm. Огранка: овал Цвет: как на ото Чистота: SI2 Обработка: HEATED Происхождение камней: Цейлон Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































