Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ (каталог)
Купити Натуральне каміння Topgems гарантовано природного походження (сертифікати) Україна, Київ: смарагди, рубіни, сапфіри, опали, аквамарин, танзаніт... (text_page 109)
Дорогоцінне та напівдорогоцінне Каміння купити Україна магазин: калібровані вставки для ювелірних виробів купити в Києві, Одессі, Львові
- Камені з Сертифікатами
- Інвестиційне каміння
- Лоти каменів
- Парне дорогоцінне каміння
- Поодиноке каміння
- Необроблене каміння
- SUPER SEVEN
- Іоліт
- Агат
- Аквамарин
- Амазоніт
- Аметист
- Аметрин
- Аніоліт (Рубін в цоізиті)
- Андезин ✓
- Апатит ✓
- Бірюза ✓
- Берилл ✓
- Гірський Кришталь
- Геліотроп
- Геміморфіт
- Глаз Шивы
- Гранат
- Гранат МАЛИ
- Грандідьєрит ✓
- Діаманти (кольорові)
- Діаспор (Султаніт) ✓
- Кіаніт ✓
- Кварц
- Коралл
- Корнєрупін
- Кунцит ✓
- Лабрадорит (лабрадор)
- Лазурит
- Ларимар
- Лимонный кварц
- Містик кварц
- Місячний камінь
- Малахіт
- Мерлініт
- Молдавіт (тектит)
- Морганіт
- Мукаїт
- Нефрит
- Обсидіан
- Олександрит (Хризоберил) ✓
- Онікс
- Опал ✓
- Ортоцерас
- Пірит
- Параїба ✓
- Перидот (Хризоліт)
- Перламутр
- Петерсит
- Преніт
- Раухтопаз ✓
- Родохрозит
- Рожевий кварц
- Рубін ✓
- Рутиловий кварц ✓
- Сапфір
- Серафініт
- Сердолік
- Серпентин
- Силліманіт
- Смарагд ✓
- Содаліт
- Сфалерит
- Танзаніт ✓
- Тигрове око
- Титаніт (Сфен)
- Топаз
- Турмалін ✓
- Флюорит ✓
- Халцедон
- Хризопраз
- Хромдіопсид ✓
- Цаворит
- Циркон
- Цитрин ✓
- Цоізит
- Чароїт
- Шпінель
- Янтар
- Яшма
- Кабошони

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 6.05*4.57мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15342 Розмір каменя: 6.05*4.57*2.4мм. Огранка: груша Колір: синьо-блаки...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний синьо-блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-блакитний Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Ук...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.15*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товару: Е21942 Вага: 0.52 Карат Розмір: 5.95*4.4*2.45мм Огранювання: груша Колір: Bi-color Чистота: VS1 Походження каменя: Австралія Твердість: 9 В інтернет магазині Top...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, жовтий, чорний, мультиколор |
| Розмір каменя: | 6*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Австралія |

Характеристика: Цена указана за пару Код товару: Е15261 Розмір каменя: 3.2мм. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каменя: Сонге...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний помаранчевий Падпараджа сапфір діаметром 4.5мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е16000 Розмір каменя: 4.5мм Огранка: кругла Колір: як н...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний зелений турмалін (верделіт) 4.5мм купити в Україні Код товара: Е17046 Размер камней: 4.5мм Огранка: круг Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21741 Вага: 0.4Ct Розмір каменя: 4.7*4.1*2.37мм Огранка: овал Колір: жовтий з зеленими нотками Чи...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4.7*4.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: Е21832 Розмір каменю: 6*4*2.58мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Бразилія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Аквамарин пара 3.2мм купити в Україні: ціна, фото, каталог каміння Цена вказана за пару Код товара: Е14932 Розмір каміння: 3.2 X 2.4mm Огранка: кругла Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походж...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Вогняний Мексиканський Опал купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь вогненний опал овальної огранки, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь вогненний опал з ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 6.4*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Шпінель купити в Україні: ціна, фото, каталог. Шпінель насичено - синя, кругле огранювання. Код товару: Е14793 Розмір каменів: 4.7*4.7*3.0mm. Огранювання:кругла Чи...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е40031 Размер камней: 5 X 5Х3.7 mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7,0 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний синьо-блакитний сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синьо-зелений Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 5.2*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е21551 Розмір каміння: 6.72X3.39Х2.54мм Вага: 0.49Ct Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Похо...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний, рожевий |
| Розмір каменя: | 6.7*3.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний Синьо-зелено-блакитний поліхромний сапфір 4.5мм з Сертифікатом кругла огранка купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21752 Вага: 0.49ct Розмір каменя: 4.54*4.42*2.75мм...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний поліхромний зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е22006 Розмір каміння: 6.5*4.4*2.4мм Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігер...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | поліхромний, зелений |
| Розмір каменя: | 6.5*4.4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Нігерія |



















-loty.jpg)

-odin.jpg)






































































.png)


































