Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 121)

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 40*17мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Великий натуральний аметист. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15469 Розмір каменю: 23*19*13мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEA...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 23*19мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. &n...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 29.6*13.6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, багет |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 33.76Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 23*17мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великий натуральний аметист. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15443 Розмір каменю: 19*17*13мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Боліві...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 25*18мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е14013 Размер камней: 25 x 14 x 13 mm Огранка: нет Цвет: как на фото Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі кола, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камін...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний, жовтий |
| Розмір каменя: | 24мм |
| Форма огранювання: | груша, кабошон |

Натуральний аметист з Уругваю купити Україна Київ Код товару: Е18056 Розмір каменю: 16*7.95*5.7мм Колір фіолетовий поліхромний Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 16*8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін (верделіт) без огранки купити в Україні Код товару: Е14887 Розмір каменів: 28X 3.5мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження камен...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 28*3.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Драгоценный камень Зеленый Аметист (Празиолит) купить в Украине Код товара: Е14380 Вес: 3.96Ct Размер : 10.0 X 9.9 X 6.7 mm. Огранка: подушка Цвет: зеленый Чистота: VVS Обработка: UNHEAT...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10*10мм |
| Форма огранювання: | подушка |

Дорогоцінний камінь чорний турмалін (шерл) великого розміру купити в Україні: ціна, вартість, фото Артикул: Е14942 Розмір каміння: 14.5X 6Х4.4мм Огранювання: октагон Обробка: UNHEATED Походження к...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 14.5*6мм |
| Форма огранювання: | октагон |

Дорогоцінний камінь двокольоровий кавуновий турмалін купити в Україні Артикул: Е15384 Розмір каміння: 12.6X 7.55Х 4.68мм Огранювання: октагон Колір: двокольоровий&nbs...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 12.6*7.55мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Дорогоцінний камінь Аквамарин груша 12.2*9.3мм купити в Україні. Купити натуральний аквамарин для реалізації Вашої ювелірної мрії. Камінь аквамарин - камінь чистоти, щирості, правди. ...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 12.2*9.3мм |
| Форма огранювання: | груша |

Код товара: Е134032 Вес: 3.91Ct Размер : 8.1 X 10.2 X 3.9 - 8.3 X 10.2 X 4.2 mm. Огранка: овал Цвет: фиолетовый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Брази...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фиолетовый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е13067 Размер камней: 10.0х7.8х5.5 mm Огранка: октагон Чистота: VS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразиля Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |

Код товара: Е1069 Размер камней: 14 X 8.6 X 6.0 mm. Огранка: изумрудная Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Мексика Твердость: 6 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | желтый |











































