Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для весов
Для весов (text_page 120)

Не знаете где купить натуральный синий Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень сапфир в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и огр...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | овал |

Эксклюзив! Огромный Черный Опал Премиум Класса 4.15Ct купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень черный опал огранки кабошон, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драго...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | черный |
| Розмір каменя: | 12*8.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Драгоценный камень: топаз оттенка Sky Blue овальной огранки. Купить натуральный топаз для украшения можно в интернет-магазине Topgems по низкой цене. Огромный выбор топазов в каталоге драгоценных камней Код товара: Е1...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 9*10мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 14*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купи...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 14*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний аметист у формі квітки купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е15497 Розмір каменю: 10.7*10.6*7.8мм Колір фіолетовий Огранювання: фантазійна Чистота: VVS Обробка: ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 10.7мм |
| Форма огранювання: | квітка, фантазійна |

Купить драгоценный камень изумруд в Киеве. Заказать натуральные камни с доставкой по Украине. Магазин природных камней и серебряных украшений с камнями Topgems. Код товара: Е130030 Размер камней: 4.1X 3.2мм ...
| Камінь: | изумруд |
| Колір каменя: | зеленый |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е13136 Размер камней: 10Х8Х5mm. Огранка: нет Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение: Танзания Твердость: 7.0 .....
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь зелений турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е14542 Розмір каміння: 14X5Х5мм Огранювання: без огранки Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Твердість: ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 14*5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Зеленый аметист в форме цветка (фантазийная огранка) Код товара: Е143821 Размер камня: 9.8мм Цвет: как на фото Огранка: фантазийная (цветок) Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Уругвай...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | фантазийная |

Натуральний сапфір корунд без огранування купити в Україні: ціна, фото Код товара: Е21232 Розмір: 10.5*4.3*4.3мм (увага, фото збільшене, щоб можна було побачити красу мінерала). Огранування: без огранки ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 10.5*4.3мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Браслет- намисто або чокер з чорного опалу (унісекс - підходить жінкам і чоловікам, дивіться фото на руці) Код товару: МК10456 Довжина: 41+10см (ланцюжок) Камінь: чорний вогняний опал Розмір каменя: 4мм - 6мм...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | чорний, мультиколор |

Великий натуральний аметист груша. Гідний камінь для інвестицій! Код товару: Е15512 Розмір каменю: 29*18*13мм Колір фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 29*18мм |
| Форма огранювання: | груша |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натуральний аметист...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 21*18мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 36.85Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 28*16мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 36.35Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити натура...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 24*21мм |
| Форма огранювання: | без огранки |










































