Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 7)

Синій сапфір 3мм кабошон купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15081 Розмір каменя: 3*3*1.7mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Купити дорогоцінний камінь Рубін 2.4мм кабошон в Україні (Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя) Код товару: Е15240 Размір каменя: 2.4 mm Огранування: круг кабош...
| Камінь: | рубін |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 2.4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Синій сапфір 2.9мм кабошон купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15082 Розмір каменя: 2.9*2.9*1.7mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1 Обробка: UN...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Купить драгоценный камень Рубин в Украине (Киев, Львов, Харьков, Днепр, Одесса, Николаев, Запорожье) Не знаете где купить натуральный камень Рубин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценны...
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 2.1мм |
| Форма огранювання: | квадрат |

Код товара: Е13166 Размер камней: 5.1 X 3.6 - 4.9 X 1.7 mm. Огранка: круглая Чистота: SI1/2 Обработка: HEATED Происхождение: Мадагаскар Твердость: 9 .....
| Камінь: | рубин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Жовтий сапфір 4*3мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Характеристика: Ціна вказана за 1шт Код товара: Е15068 Размер камней: 4*3mm. Огранка: овал Цвет: как на фото Чистота:...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 4*3мм |
| Форма огранювання: | овал |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е15151 Розмір каменю: 6.0мм Колір фіолетовий Огранювання: круг Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6.0мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е17081 Размер камней: 5.03-5.09mm. Огранка: круглая Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение: Мозамбик (Африка) Твердость: 7 .....
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14733 Розмір каменю: 6*4мм Колір фіолетовий Огранювання: кабошон Чистота: SI1 Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рубеллит - Розовый Турмалин кабошон купить в Украине Не знаете где купить натуральный камень Турмалин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень турмалин в Ук...
| Камінь: | турмалин |
| Колір каменя: | розовый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Ціна вказана за 1шт Код товару: Е14759 Розмір каменю: 6*4мм Колір фіолетовий Огранювання: овал Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь гранат (піроп) кабошон 4мм купити в Україні. Купити дорогоцінний камінь гранат в Києві. Характеристика Код товару: Е15596 Розмір каменів: 4.0х4.0mm. Огранювання: кабошон Колі...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | червоний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Если Вы хотите купить натуральный Лондон топаз (Лондон Блю), не переживайте, цена на него не будет высокой. Купить натуральные London топазы в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете нужный размер и...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Натуральний рожевийТурмалін кабошон 3.9мм Код товару: Е21419 Розмір каменя: 3.9mm. Огранка: кабошон Колір: в асортименті (потрібний -уточнюйте у менеджера) Чистота:VS- SI Обробка: UNHEATED Походження: Н...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | різнокольоровий, мультиколор |
| Розмір каменя: | 3.9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Цена указана за 1шт Код товара: Е13066 Размер камней: 3.5 X 2.2 - 3.6 X 2.6 mm Огранка: круглый Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Санта Мария Твердость: 7.5-8 .....
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Цена указана за 1шт! Код товара: Е14095 Размер камней: 3X3Х2.0мм Огранка: круглая Цвет: зеленый Чистота: VS-SI Обработка: HEATED Происхождение камней: Австралия Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | круглая |
| Країна: | Австралія |



















.png)
























