Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для стрельца
Для стрельца (text_page 11)

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14785 Вага: 0.3Ct / 1шт Розмір каменя: 6.05*2.9mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: VS1...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6.05*2.9мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Купити спессартин гранат 4мм 3шт купити в Україні. Не знаєте де купити натуральний камінь спессартін гранат, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь гранат в Україні...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | оранжевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральный хризолит (перидот) маркиз купить в Украине. Не знаете где купить зеленые камни для ювелирных изделий, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень х...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зеленый |
| Розмір каменя: | 6*3мм |
| Форма огранювання: | маркиз |

Драгоценный камень гранат (пироп) груша купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень гранат, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный камень...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | красный |
| Розмір каменя: | 3*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14789 Вага: 0.25Ct Розмір каменя: 5.44*2.85mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 5.4*2.8мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синій сапфір 3.3-3.4мм квадрат (принцеса): ціна, фото, купити в Україні Не знаєте де купити натуральний камінь Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь сапфір в Україні можна в інтернет ма...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Дорогоцінний камінь сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Бажаєте купити гарантовано натуральний синій Сапфир? Ми допоможемо Вам! Наша ювелірна компанія TOPGEMS 100% гарантує природнє походження сапфі...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 1.4мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний камінь Зелений топаз 7мм кушіон купити в Україні (Топаз колір Rainforest). Не знаєте де купити натуральний камінь Зелений топаз, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь топаз зелени...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7мм |
| Форма огранювання: | подушка, кушіон |

Ціна вказана за 1шт: Код товара: Е15882 Размер камней: 5.97-6.0 mm. Огранка: круглая Цвет: белый Чистота: VVS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8,0 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6.0мм |

Камінь турмалін купити в Україні Купити 100% натуральний камінь Турмалін в Україні з доставкою в інтернет магазині Topgems. У нас Ви підберете потрібний розмір і огранювання каменів для Ваших прикрас в каталозі дорогоці...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | зелений, рожевий |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральні лондон топази 5мм купити в Україні, Київ. Характеристика Ціна вказана за 1шт. Код товару: Е15850 Розмір каменя: 4.9мм (1шт), 5.1мм (1шт) Огранка: кругла Колір: блакитний Чис...
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Цена за 1шт Код товару: Е14896 Розмір каменя: 8*4мм Колір: блакитний Огранування: маркіз Чистота: VS Походження: Бразилія Твердість: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 8*4мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е14789 Вага: 0.25Ct Розмір каменя: 5.44*2.85mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6*3мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синій сапфір 2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21901 Розмір каменя: 2*2*1.3 Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VVS Походження каменя: Кашмір, Індія Т...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е1179 Размер камней: 6 x 3.1 x 1.8 Mm. Огранка: маркиз Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 6*3мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Код товара: F1060 Серебро 925 пробы (проба стоит) Серьги: Размер лицевой части: 50*20мм Вес:11.5г Замок: англ. Кулон: 47*20мм Вес:5.8г 100% природные камни: зеленый агат , cz циркон, Размер камней 8,2*4мм, ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | зеленый |



















.png)

























