Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 48)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Натуральний синій сапфір 7.95*3.57мм маркіз купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15533 Розмір каменя: 7.95*3.57мм. Огранка: маркіз Колір: синьо-блакитний Чистота: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8*3.5мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний зелено-синій Австралійський сапфір 5.5*4.15мм огранка октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21868 Розмір каменя: 5.5*4.15*2.3мм. Огранка: октагон Колір: зе...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.5*4.15мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Австралія |

Жовто-зелений не грітий натуральний сапфір 5.2мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15431 Розмір каменя: 5.22*5.18*2.58mm. Огранка: кругла Колір: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний синій сапфір круг 4.8мм купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний поліхромний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Куп...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Код товара: Е10278 Вес:0.65Ct Размер: 6.5 X 6 X 4.0mm Огранка: овал (кабошон) Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Пара зелених поліхромних сапфірів 4.2*3.3мм овал купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15826 Розмір каменя: 4.2*3.3мм. Огранка: овал Колір: зелений Чистота: VS Об...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.2*3.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Натуральний Смарагд огранювання Октагон вагою 0.64Ct і розміром 5.2*4.6мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.2*4.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 6.8*3.4мм кушон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15486 Розмір каменя: 6.8*3.4мм. Огранка: кушон Колір: с...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6.8*3.4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Синьо-зелено-жовтий поліхромний сапфір 4.4мм квадрат октагон купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15638 Розмір каменя: 4.4*4.3мм. Огранка: квадрат октагон ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, мультиколор, жовтий, синій |
| Розмір каменя: | 4.4мм |
| Форма огранювання: | квадрат, октагон |

Характеристика: Код товару: Е21760 Розмір каменя: 6*4.3*2.6mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Походження каменя: Шрі-Ланка Твердість: 9 &...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Цейлонський блакитний сапфір 6.5*4.5мм груша купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15488 Розмір каменя: 6.5*4.5мм. Огранка: груша Колір: синьо-блакит...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6.5*4.5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний насичений синій Royal blue сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог сапфірів Не знаєте де купити рідкісний натуральний синій Сапфір, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити сині сапфіри в Україн...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5.3*4.2мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд огранка овал вагою 0.63Ct і розміром 7*5.3мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологі...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого блакитного кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е15965 Розмір каменів: 6*4.7мм Огранювання: серце Колір: як на...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | серце |

Чистий натуральний Смарагд огранювання груша вагою 0.62Ct (0.62 Карата) і розміром 7.2*5.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чист...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 7.2*5.1мм |
| Форма огранювання: | груша |
| Країна: | Замбія |

Натуральний помаранчевий сапфір діаметром 4.6мм купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21909 Розмір каменя: 4.6*4.6мм Огранка: кругла Колір: як на фото Чис...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | помаранчевий |
| Розмір каменя: | 4.6мм |
| Форма огранювання: | кругла |
















































