Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 44)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Сині сапфіри пара 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е18022 Розмір каменя: 4.9*3.9*2.3мм, 4.8*3.8*1.9мм Огранка: овал Колір: як&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний смарагд огранка серце вагою 0.84Ct і розміром 6.08мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.08мм |
| Форма огранювання: | серце |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний не грітий синьо-зелений сапфір 9.2*4.3мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15246 Розмір каменя: 9.2*4.3*2.6мм Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: VS Оброб...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений, синій |
| Розмір каменя: | 9.2*4.3мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 6мм круг кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. ...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Дорогоцінний камінь Шпінель купити в Україні: ціна, фото, каталог. Шпінель фіолетово-бордова, антична огранювання. Код товару: Е14949 Розмір каменів: 6.2*5.3*2.8mm. Огранювання: антична Чистота: VS Обр...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 6.2*5.3мм |
| Форма огранювання: | антична |

Дорогоцінний камінь Шпінель купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е14608 Розмір каменів: 6.1*4.7*3.5mm. Огранювання: овальне Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: М'янма Твердість:...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | бузковий |
| Розмір каменя: | 6.1*4.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Сині сапфіри пара 5*4мм овал купити в Україні Характеристика: Ціна вказана за пару Код товару: Е17048 Розмір каменя: 4.97*3.9*2.3mm. Огранка: овал Колір: як на фото ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Дорогоцінний камінь грозова Шпінель Teal Green купити в Україні: ціна, фото, каталог. Розкішний колекційний камінь! Ідеальний камінь для ДОРОГОЇ ЧОЛОВІЧОЇ ПРИКРАСИ! Код товару: Е21...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний Смарагд огранювання октагон вагою 0.82Ct і розміром 6.4*4.4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія ка...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.4*4.4мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Замбія |

Натуральний не грітий зелений сапфір з сертифікатом Характеристика: Код товару: Е21348 Розмір каменя: 6.4*4.3mm. Огранка: овал Колір: як на фото Чистота: VVS Обробка: UNHEATE...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 6.4*4.3мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Австралія |

Дорогоцінний камінь грозова Шпінель Rain Blue купити в Україні: ціна, фото, каталог. Розкішний колекційний камінь! Ідеальний камінь для ДОРОГОЇ ЧОЛОВІЧОЇ ПРИКРАСИ! Код товару: Е215...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 6.08мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Magenta Шпінелі овал купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15436 Розмір каменів: 5.98*5.02мм Огранювання: овальне Чистота: VVS Колір: Sweet Magenta Обробка: UNHE...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е130060 Размер камней: 7.0Х5.0Х3.7мм Огранка: овал Чистота: SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Индия Твердость: 7.5-8 Разновиднос...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рожево-фіолетова Шпінель кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е21786 Розмір каменів: 6.2*4.4*3.3мм Огранювання: подушка кушон (асиметричний) Чистота: VS, є невелик...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | бордовий, фіолетовий, поліхромний |
| Розмір каменя: | 6.2*4.4мм |
| Форма огранювання: | кушон |

Натуральні помаранчеві сапфіри купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е21349 Вага: 0.7Ct Розмір каменя: 5.7*3mm. Огранка: маркіз Колір: як на фото Чистота: V...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | червоний, помаранчевий |
| Розмір каменя: | 5.7*3мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Пара синіх волошкових сапфірів 4мм купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21943 Розмір каменя: 4*4*2.5мм, 3.93*3.93*2.3мм Огранка: круг Колір: синій Чистота: SI1/2 Heated Поход...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Шрі-Ланка, Цейлон |















































