Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 24)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Натуральний сапфір 9.1*8.7мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огранований&nb...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.1*8.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист 4.15Ct купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете купити ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 12*9мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 4.15 Карата розміром 11.3*8.95мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синього коль...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 11.3*9мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 13*8.5мм |
| Форма огранювання: | багет |

Характеристика Код товара: Е22170 39Ct Розмір: 33*23.2*6.8mm. Огранка: кабошон Колір: білий/беж Чистота: Opaque Обробка: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7.5 В интернет магазине Topgems В...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | білий, бежевий |
| Розмір каменя: | 33*23мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральный камень Рутиловый кварц (кварц волосатик) купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень Рутиловый кварц, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоц...
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | серый |
| Розмір каменя: | 25мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь необроблений аметист без огранки купити в Україні: ціна, фото. Якщо Ви віддаєте перевагу каменям без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовий |
| Розмір каменя: | 28.5*18.5мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Великі натуральні аметистт пара. Гідні камені для інвестицій та розкішних сережок! Код товару: Е21258 Розмір каменю: 19.6*15.8*9.4мм, 19.2*15.2*11.1мм Колір фіолетовий (з рожевим відтінком на сонці) ...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 19*15мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товару: МК10144 Довжина: 47-51см (регулюється) Камінь: ефіопський опал Розмір каменів: 3 мм - 6мм Вага: 33Ct .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Натуральний місячний камінь (адуляр) овал кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код товар...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 23*13.5мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е11111 Размер камней: 9 X7 Х4 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Колекційний аметист 3.8Ct Rose De France купити в Україні: ціна, фото. Характеристика: Артикул: Е22077 Вага: 3.8Ct Розмір каменя: 9.8*9.8*7.5mm. Огранювання: круг фантазійний Колір:...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | рожевий, фіолетовий |
| Розмір каменя: | 10мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Натуральний сапфір 9.7*7.2мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огранова...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 9.7*7.2мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 13.5*8мм для талісману або лікування купити в Україні. Якщо Ви віддаєте перевагу камені без огранки, тоді Ви знайшли саме те, що потрібно! У нашому магазині Ви можете ку...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 13.5*8мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товара: Е1007 Вес:3.78Ct Размер:12.2 X 9.9 X 3.9мм Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Австралия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Натуральний сапфір 8.6*6.8мм овал кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Дорогоцінний камінь синій сапфір вагою майже 4 Карата привезений з Таїланду. Камінь виключно натуральний, природного походження, огр...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 8.6*6.8мм |
| Форма огранювання: | кабошон |















































