Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 20)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Болдер опал купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний болдер опал (короїт) з округу Квінсленд, Австралія. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним доповненням колекції мінералів. ...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 20*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон |
| Країна: | Австралія |

Чисті Аквамарини Преміум якості пара 9.4мм ашер купити в Україні. Камінь Аквамарин - символ чистого кохання, вірності і справедливості &nb...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 9.4мм |
| Форма огранювання: | ашер, октагон |

Болдер опал з Мексики (Халіско) купити в Україні: фото, ціна, каталог. Рідкісний інвестиційний болдер опал (короїт) з штату Халіско, Мексика. Цей унікальний, неперевершеного окрасу камінь станет розкішним доповне...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | коричневый, мультиколор |
| Розмір каменя: | 22*12мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е1098 Размер камней: 14 X10 Х4.1 mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота: Opaque Обработка: UNHEATED (необработанные) Происхождение камней: Могок Сзади (с тыльной стороны) природная выемка Тв...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | серый |

Аквамарин нежного голубого цвета огранка овальная купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень аквамарин, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить драгоценный кам...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 13.7*11.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е1002 Вес:7.66Ct Размер:16.1 X 12.5 X 4.8мм Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Происхождение: Австралия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор, коричневий |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Код товару: Е21541 Розмір каменю: 11.1*7.6мм, 11.3*7.6мм Колір фіолетовий Огранювання: бріолет (просверлен) Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Болівія Твердість: 7 .....
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 11*7.6мм |
| Форма огранювання: | бріолет |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е17043 Розмір каменю: 15.7*12.4*7мм Колір світло-фіолетовий Огранювання: груша Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження: Бо...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 15.7*12.4мм |
| Форма огранювання: | груша |

Натуральний сапфір кабошон купити в Україні: ціна, фото, каталог Артикул: Е14714 Розмір каменя: 12.8*9.1*5.7мм Колір: синій (фото при вечірньому і денному освітленні) Огранювання: кабошон Чистота: SI1 (неве...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.8*9.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний місячний камінь (адуляр) груша кабошон купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення. Код това...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 14*10мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Чудовий натуральний синій Сапфір вагою 7.26 Карата розміром 12.24* 9.5мм овального огранювання. Колір синій насичений, з невеликою природного зональностью в забарвленні. Купити дорогоцінний камінь сапфір синьог...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 12.2*9.5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний жовтий сапфір купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15120 Розмір каменя: 12.8*9.45*6.06mm. Огранка: овал Колір: яскравий жовто-оранжевий, з легким зеленуватим...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий, оранжевий |
| Розмір каменя: | 12.8*9.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Код товара: Е11256 Размер камней: 11X 7.5Х 5mm. Огранка: овал кабошон Цвет: синий Чистота: SI1 Обработка: HEATED Происхождение камней: Таиланд Твердость: 9,0 .....
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | синий |

Намисто-браслет- чокер з натурального опалу Код товара: МК24091 Довжина: 42+7см (регулюється) Камінь: опал Розмір каменів: 5мм - 7мм Вага: 62Ct .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |

Код товару: Е18094 Вага: 6.58Ct Розмір : 11.2X 9.2 Х 4.1мм, 11.3*9.3*4.7мм Огранка: овал кабошон Колір: как на фото Чистота: VS Обробка: UNHEATED Походження: Африка Твердість: 7 .....
| Камінь: | рутиловый кварц |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 11*9мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний аметист великого розміру купити в Україні: ціна, фото Код товару: Е21392 Розмір каменю: 16*11.7*6.3мм Колір поліхромний фіолетовий з рожевими відблисками на сонці Огранювання: груша Чистота: VVS...
| Камінь: | аметист |
| Колір каменя: | фіолетовый |
| Розмір каменя: | 16*11.7мм |
| Форма огранювання: | груша |















































