Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для риб
Камені талісмани для Знака Зодіака Риби. Які камені підходять Рибам по гороскопу. (text_page 111)
Дорогоцінне каміння для Знака Зодіака Риби. Риби натуральне каміння. Прикраси для Риб по гороскопу.

Код товара: Е10273 Вес:0.81Ct Размер: 8 X 6 X 3mm Огранка: овал (кабошон) Цвет: мультиколор Происхождение: Эфиопия .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 8*6мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Код товара: Е16011 Размер камней: 7.0 X 4.9 X 3.7 - 6.7 X 4.9 X 3.9 MM Огранка: овал Чистота: VS - SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней:Эфиопия Твердость: 6.5 .....
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товару: Е16001 Розмір: 5.2mm. Колір: синьо-зелений Огранка: кругла Чистота: VS1 Обработка: UNHEATED Походження каміння: Австралія Твердість: 9 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |

Натуральний жовтий сапфір 7*5мм з Сертифікатом купити в Україні: ціна, фото, каталог Характеристика: Код товару: Е15119 Розмір каменя: 7*5.02*2.5мм Огранка: овал Колір: як на фото Чист...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | жовтий |
| Розмір каменя: | 7*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Лавандово-рожева Шпінель кушон пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15391 Розмір каменів: 4мм, 4.1мм Ог...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | лавандовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Махенге Шпінель червоного кольору Platinum Pink кушон пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15414 Розмір каменів: 4мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: Platin...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Махенге Шпінель червоного кольору кушон 4мм пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е17101 Розмір каменів: 4.05мм; 4.07мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Ко...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Характеристика: Надзвичайно красивий Цейлонський сапфір насиченого блакитного кольору (дуже грає на Сонце) Код товару: Е15725 Розмір каменів: 6*6мм Огранювання: серц...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зеленый |
| Розмір каменя: | 6мм |
| Форма огранювання: | серце |
| Країна: | Австралія |

Махенге Шпінель червоного кольору кушон 4.1мм пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е17100 Розмір каменів: 4.07мм; 4.1мм Огранювання: кушон ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Не знаете где купить редкий натуральный желтый Сапфир, не переживайте,Мы Вам поможем! Купить желтые сапфиры в Украине можно в интернет магазине Topgems. У нас Вы подберете...
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | желтый |
| Розмір каменя: | 5.5мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Синьо-блакитний поліхромний сапфір 4.8мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е15556 Розмір каменя: 4.8*4.7*4.0мм. Огранка: круг Колір: синій Чистота: VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 4.8мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Сіра Шпінель кушон пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15422 Розмір каменів: 4.1мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: Metallic Grey Оброб...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Дорогоцінний камінь сталева Шпінель Grey Blue купити в Україні: ціна, фото, каталог. Розкішний колекційний камінь! Такий різний при різному освітленні Ідеальний камінь для ДОРОГОЇ ПРИКРАСИ! ...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Махенге Шпінель кушон пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15423 Розмір каменів: 4.0; 4.1мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: рожево-малиновий поліхромний Оброб...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний камінь: Чорний Опал Преміум Класу 0.72Ct купити в Україні Купити дорогоцінний камінь чорний опал в Києві Характеристика Артикул: Е15317 Розмір каменя: 8.92 X 6.7&nbs...
| Камінь: | опал |
| Колір каменя: | чорний |
| Розмір каменя: | 8.92*6.7мм |
| Форма огранювання: | овал |

Характеристика: Код товару: Е15887 Розмір: 5*mm. Колір: синьо-зелений Огранка: кругла Чистота: VS1 Обработка: HEATED Походження каміння: Австралія Твердість: 9 За ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений, мультиколор |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Австралія |















































