Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для рака
Для рака (text_page 36)

Натуральний Смарагд огранювання Овал вагою 0.35Ct і розміром 5.8* 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.8*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний місячний камінь (адуляр) 4.3мм кабошон високої якості прозорості купити в Україні Адуляр - Камінь Шаманов, чаклунів і ясновидців. Місячний камінь - камінь талісман творчих людей, камінь натхнення...
| Камінь: | місячний камінь |
| Колір каменя: | білий |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кабошон, кругла |

Код товара: Е13175 Размер камней: 4*4*2.5mm. Огранка: круглая Цвет: как на фото Чистота: VVS Обработка: HEATED Происхождение камней: Бразилия Твердость: 8 .....
| Камінь: | топаз |
| Колір каменя: | голубой |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | круглая |

Танзаніт серце 4.1мм купити в Україні. Натуральний танзаніто огранка серце купити в Києві, Львові, Одесі, Харкові Характеристика Код товара: Е15636 Розмір кам...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | серце |

Натуральний Смарагд огранка овал 5*4мм вагою 0.32Ct. Камінь здобутий в Замбія, огранка- в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каменю "смарагд...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранка круг вагою 0.32Ct і розміром 4мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю "смар...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Код товара: Е16003 Размер камней: 5X 3.8Х2.3мм Огранка: овал Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 5*4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний Смарагд вагою 0.31Ct і розміром 5.8*3.9мм. Чистота каменю: візуально чистий. Купити гарантовано натуральні смарагди в Україні можна в нашому магазині TOPGEMS. Краща ціна на смарагди в Києві і Україні. ...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 5.8*3.9мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Афганістан |

Смарагд огранка овал вагою 0.2Ct і розміром 4.9*3.1мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія каме...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.9*3.1мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Смарагд огранка овал вагою 0.2Ct і розміром 4.78*3.24мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранен в країні видобутку. Чистота каменю: візуально чистий, багата внутрішня морфологія ка...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.78*3.24мм |
| Форма огранювання: | овал |
| Країна: | Замбія |

Дорогоцінний камінь Аквамарин 4.3мм Код товара: Е22051 Размер камней: 4.3*4.3*2.9 мм Огранка: кругла Чистота: VS1 ( невеличкі внутрішні включення і мікро тріщини) Обработка: UNHEATED Происх...
| Камінь: | аквамарин |
| Колір каменя: | блакитний, білий |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Пара танзанітів трилліон купити в Україні. Пара танзанітів (трилліон) на сережки. Купити пару танзанітів в Києві Характеристика Код товара: Е155...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 3.5мм |
| Форма огранювання: | трилліон |

Натуральный камень танзанит купить в Украине. Не знаете где купить натуральный камень танзанит огранки сердц Характеристика Код товара: Е18079 Розмір: 4Х4Х2.5 мм...
| Камінь: | танзаніт |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | серце |

Код товара: Е16006 Размер камней: 4.3X 4.3Х2.4мм Огранка: триллион Чистота: VS Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Танзания Твердость: 7 .....
| Камінь: | танзанит |
| Колір каменя: | синий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | триллион |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.25Ct і розміром 4.3мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Замбії, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каменю &q...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4.3мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Замбія |

Натуральний Смарагд огранювання кругле вагою 0.25Ct і розміром 4.2мм в насиченому зеленому кольорі. Камінь здобутий в Афганістані, огранован в країні видобутку. Чистота каменю: багата внутрішня морфологія каме...
| Камінь: | смарагд |
| Колір каменя: | зелений |
| Розмір каменя: | 4мм, 4.2мм |
| Форма огранювання: | кругла |
| Країна: | Афганістан |










































