Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > Камни по знаку Зодиака > Для девы
Для девы (text_page 38)

Синьо-жовтий поліхромний сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21690 Розмір каменя: 3.3*3.3*2.4мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Світло-блакитний не грітий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21763 Розмір каменя: 3*3*2.4мм. Огранка: круг Колір: світло-блакитний Чистота: VS/VS1 ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18100 Розмір каменів: 5* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет ма...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синьо-блакитний волошковий сапфір 3.3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е22058 Розмір каменя: 3.3*3.3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS ...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3.3мм, 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Характеристика: Код товару: Е18101 Розмір каменів: 4.95* 2.7мм Огранювання: маркіз Обробка: без обробки, негрітий Колір: як на фото Чистота: VS Походження каменів: Таїланд Твердість: 9 В інтернет...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, зелений |
| Розмір каменя: | 5*2.7мм |
| Форма огранювання: | маркіз |

Синій волошковий сапфір 3мм круг купити в Україні Характеристика: Код товару: Е21869 Вага: 0.14 Карат Розмір каменя: 3*3*2мм. Огранка: круг Колір: синьо-блакитний Чистота: VS По...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 3мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Синій сапфір 2.7-2.8мм круг купити в Україні Характеристика: Цена указана за 1шт Код товару: Е15217 Розмір каменя: 2.7-2.8mm. Огранка: кругла Колір: як на фото Чистота: VS1-SI1 Оброб...
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | синій |
| Розмір каменя: | 2.7мм |
| Форма огранювання: | кругла |

Мужской серебряный перстень с сапфиром купить в Украине Код товара: К1728 Серебро 925 пробы (проба стоит) Размер 19.5 Размер лицевой части: 18*12мм Вес изделия 6.5г Вставка: сапфир Размер камней 1м...
| Розмір каблучки: | 21.5 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Мужской серебряный перстень с сапфиром купить в Украине Код товара: К1718 Серебро 925 пробы (проба стоит) Размер 19.5 Размер лицевой части: 18*15мм Вес изделия 6.5г Вставка: сапфир Размер камней 1м...
| Розмір каблучки: | 19.5 |
| Камінь: | сапфир |
| Колір каменя: | черный |

Арт-Дизайн: Серебряное кольцо с натуральными камнями "Аморе" Серебряное кольцо с драгоценными камнями купить в Украине. Украшение в наличии. Доставим серебряные украшения с самоцветами в...
| Розмір каблучки: | 20.5 |
| Камінь: | аметист, изумруд |
| Колір каменя: | мультиколор |

Агат - камінь здоров'я і довголіття. Камінь захистить від зла, зависників та усіх, хто бажає Вам поганого. Мінерал стане справжнім амулетом, захистить від можливих хвороб, допоможе відновити сили організму, приверне ...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | чорний |

Браслет з натуральними самоцвітами (на гумці) 21см - "Чакральний" Спеціально підібрані сім мінералів, що максимально розкривають всі сім чакр людини: аметист, гірський кришталь, агат, Тигрове око, неф...
| Длина браслета: | 21см |
| Камінь: | аметист, гірський кришталь, агат, тигрине око, нефрит, рожевий кварц, яшма |
| Колір каменя: | мультиколор |

Чоловічий Срібний перстень з натуральним зірчастим сапфіром 18.5р Срібний перстень з дорогоцінним каменем сапфір з астеризмом купити в Україні. Прикраса в наявності. Доставимо срібні прикраси з сапфіром в будь-...
| Розмір каблучки: | 18.5 |
| Камінь: | сапфір |
| Колір каменя: | чорний |

Срібний перстень з натуральним смарагдом, хризолітами, танзанітом і сапфірами "Буржуа" Срібний перстень з коштовним камінням купити в Україні. Прикраса в наявності. Доставимо срібні прикраси з камінням в б...
| Розмір каблучки: | 19 |
| Камінь: | сапфир, изумруд, танзаніт, хризоліт |
| Колір каменя: | мультиколор |

Срібний перстень з натуральними самоцвітами "Іскорка" Срібний перстень з коштовним камінням купити в Україні. Прикраса в наявності. Доставимо срібну прикрасу з самоцвітами "Алегро" в будь-яку точ...
| Розмір каблучки: | 17 |
| Камінь: | перидот, хромдіопсид |
| Колір каменя: | зелений |

Хризоліт - камінь щастя, удачі в фінансових справах, кар'єрі. Код товару: П1430 Срібло 925 проби (проба коштує на виробі), позолота 585 пр. Камінь: хризоліт (перідот) Вага: 1.75г Розмір: 22 * 10 мм По...
| Камінь: | перидот |
| Колір каменя: | зелений |










































