Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камни серого цвета
Камни серого цвета (text_page 4)

Моховий Агат овал кабошон купити недорого Характеристика Камінь просверлен - готовий кулон Код товара: Е21299 Размер камней: 30Х15Х7ми Огранка: кабошон Цвет: мультиколор Чистота: Translucent О...
| Камінь: | агат |
| Колір каменя: | сірий |
| Розмір каменя: | 30*15мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 27.4*14мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Натуральний рожевий лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі летючої миші, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити до...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор, рожевий |
| Розмір каменя: | 22*13.7мм |
| Форма огранювання: | октагон, кабошон |

Сірий з персиковим Адуляр (Помаранчевий Місячний камінь) - Камінь Шаманів, Магів і Ясновидців Код товару: Е21207 Розмір: 24*17.7*5.8mm. Огранка: кабошон Чистота: TRANSLUCENT (ефект шовку при перели...
| Камінь: | місячний камінь, адуляр |
| Колір каменя: | оранжевий, помаранчевий, сірий |
| Розмір каменя: | 24*17.7мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рідкісний натуральний Геміморфіт з Намібії в колекцію мінералів Код товару: е21262 Вага: 198 Карат (39.7г) Розмір: 48*40*25мм Огранки: кристал без огранки Походження: Намібія .....
| Вага: | 198Ct |
| Камінь: | геміморфіт |
| Колір каменя: | блакитний, сірий, мультиколор, зелений |
| Розмір каменя: | 48*40мм |
| Форма огранювання: | без огранки |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит октаго, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камінь лабр...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | мультиколор |
| Розмір каменя: | 31*13мм |
| Форма огранювання: | кабошон, груша |

Натуральний лабрадорит 21*15мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, жовтий |
| Розмір каменя: | 21*15мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 24*13мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний лабрадорит серце купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі серця, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний кам...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | зелений, сірий |
| Розмір каменя: | 20*18мм |
| Форма огранювання: | серце, кабошон |

Натуральний лабрадорит 18*13мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 18*13мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний лабрадорит Спектроліт 20*14мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит Спектроліт овал з огранкою, не переживайте, Ми Вам допоможем...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, мкльтиколор |
| Розмір каменя: | 20*14мм |
| Форма огранювання: | овал |

Натуральний лабрадорит 16*12мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, жовтий |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний лабрадорит 16*12мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний к...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, синій, блакитний |
| Розмір каменя: | 16*12мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний лабрадорит 17.6*12.6мм купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінн...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 17.6*12.6мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |

Натуральний лабрадорит купити в Україні. Лабрадор дорогоцінний камінь купити в Києві. Не знаєте де купити натуральний камінь лабрадорит в формі овала, не переживайте, Ми Вам допоможемо! Купити дорогоцінний камі...
| Камінь: | лабрадорит |
| Колір каменя: | синій, сірий, блакитний |
| Розмір каменя: | 21*10мм |
| Форма огранювання: | овал, кабошон |









































