Найбільший вибір в Україні! 100% натуральні камені!
- Головна > ДОРОГОЦІННЕ КАМІННЯ ЗА КОЛЬОРОМ та ОГРАНЮВАННЯМ > Камни розового цвета
Камни розового цвета (text_page 13)

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) 5мм квадрат купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е17109 Розмір каміння: 5мм Огранювання: квадрат, принцесса Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED ...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий |
| Розмір каменя: | 5мм |
| Форма огранювання: | квадрат, принцеса |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь тур...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.1*5.8мм |
| Форма огранювання: | груша |

Magenta Шпінелі овал купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15436 Розмір каменів: 5.98*5.02мм Огранювання: овальне Чистота: VVS Колір: Sweet Magenta Обробка: UNHE...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | фіолетовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 6*5мм |
| Форма огранювання: | овал |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, потужн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 7.1*5.2мм |
| Форма огранювання: | груша |

Лавандово-рожева Шпінель кушон пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15391 Розмір каменів: 4мм, 4.1мм Ог...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | лавандовий, рожевий |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Махенге Шпінель червоного кольору Platinum Pink кушон пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15414 Розмір каменів: 4мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: Platin...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Махенге Шпінель кушон пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15423 Розмір каменів: 4.0; 4.1мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: рожево-малиновий поліхромний Оброб...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, малиновий, червоний |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Рубелліт - темно-Рожевий Турмалін груша купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини....
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий, коричневий |
| Розмір каменя: | 8*5мм |
| Форма огранювання: | груша |

Рубелліт - Рожевий Турмалін овал купити в Україні Камінь турмалін - єдиний мінерал, який випромінює вітамін, інфрачервоні промені і негативні іони, що в комплексі оздоровлює людини. Камінь турмалін - камінь, потужн...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6.1*5.1мм |
| Форма огранювання: | овал |

Махенге Шпінель червоного кольору Raspberry Pink кушон пара купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15415 Розмір каменів: 4.01мм, 4.04мм Огранювання:...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний |
| Розмір каменя: | 4мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Дорогоцінний камінь рожевий турмалін (рубелліт) купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15036 Розмір каміння: 6.6X5.4мм Огранювання: овал Чистота: VS1 Обробка: UNHEATED Походження каміння: Нігерія Т...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 6.6*5.4мм |
| Форма огранювання: | овал |

Шпінель ніжного рожевого кольору кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог Код товару: Е15413 Розмір каменів: 4.15мм*4.15мм Огранювання: кушон Чистота: VS-1 Колір: Rose Pink (світло-рожевий) О...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Код товара: Е15662 Размер камней: 4.1*6*2.5mm. Огранка: кабошон Цвет: как на фото Чистота:VS- SI Обработка: UNHEATED Происхождение камней: Нигерия Твердость: 7.5 В интернет магазине Topgem...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | рожевий |
| Розмір каменя: | 6*4.1мм |
| Форма огранювання: | кабошон |

Рожева Шпінель Махенге кушон купити в Україні: ціна, фото, каталог. Код товару: Е15465 Розмір каменів: 4.1мм Огранювання: кушон Чистота: VVS Колір: Reddish Pin...
| Камінь: | шпінель |
| Колір каменя: | рожевий, червоний, малиновий |
| Розмір каменя: | 4.1мм |
| Форма огранювання: | кушон, подушка |

Натуральний поліхромний арбузний турмалін купити в Україні: ціна, фото Артикул: Е15964 Розмір каміння: 6.58X3.61Х2.66мм Огранювання: октагон Чистота: VS2 Обробка: UNHEATED Походження ка...
| Камінь: | турмалін |
| Колір каменя: | мультиколор, поліхромний |
| Розмір каменя: | 6.6*3.6мм |
| Форма огранювання: | октагон |
| Країна: | Афганістан |

Натуральний родоліт гранат 4.5мм купити в Україні Код товару: Е15191 Розмір каменя: 4.5X4.5Х4mm. Огранування: круг Колір: червоно-малиновий Чистота: VVS Обробка: UNHEATED Походження каме...
| Камінь: | гранат |
| Колір каменя: | малиновий |
| Розмір каменя: | 4.5мм |
| Форма огранювання: | кругла |









































